קדם האירוויזיון הנורווגי צפוי לעבור מספר שינויים לקראת אירוויזיון 2022, ביניהם הוספת צוותי שיפוט להצבעה וחשיפת השירים בדרך חדשה.
קדם האירוויזיון הנורווגי או בשמו המלא Melodi Grand Prix, המשמש לבחירת השיר הנורווגי לאירוויזיון החל מ- 1960, צפוי לעבור מספר שינויים לקראת אירוויזיון 2022 – כך מוסר מפיק הקדם וראש המשלחת לאירוויזיון סטיג קרלסן (Stig Karlsen).

כזכור, גם השנה ייערך הקדם במתכונת של חמישה חצאי גמר שיחלו ב- 15 בינואר עד לגמר הגדול שייערך ב- 19 בפברואר.

 
לכל החדשות והעדכונים החמים על אקס פקטור –
לחצו כאן !!!
אז מה בעצם צפוי להשתנות?

המופעים צפויים לכלול הצבעות של צוותי שופטים הצפויים לדמות את ההצבעה כמו בתחרות האירוויזיון. בשנים האחרונות השתמשו בקדם רק בהצבעות הקהל שחולקו לקבוצות איזוריות. מפיק הקדם מוסר שצפויים שינויים נוספים בהצבעה, שיהפכו את ההצבעה למותחת בדומה לאירוויזיון. הוא מוסר שההפקה תכוון לזכייה של זמר או זמרת שיוכלו להצליח במצעדי המוזיקה במדינה.

דבר נוסף ששוקלים הוא הדרך שבה ייחשפו השירים לתחרות. ב- 2020 וב- 2021 השירים נחשפו יום לפני כל חצי גמר והשנה בוחנים דרך אחרת.

לא נמסרו פרטים על המשתתפים ועל השירים, אך אתר האינטרנט הנורווגי escNorge מדווח שהתקבלו לקדם שירים מכותבים נורווגים, כותבים שוודים וכותבים זרים נוספים. עוד נמסר שבין 10-15 שירים כבר מוכנים והתקבלו לקדם ועוד 10 שירים או יותר יהיו מוכנים בשבועות הקרובים.נורווגיה באירוויזיון 2021

הזוכה האחרון בתחרות ה- "Melodi Grand Prix 2021" הוא הזמר אנדראס האוקלנד (Andreas Haukeland), שמכונה TIX. הזמר ביצע על בימת האירוויזיון את השיר "Fallen Angel" שהגיע בגמר הגדול למקום 18 עם 75 נקודות.

אירוויזיון 2022: השנה תהיה ההשתתפות ה- 60 של נורווגיה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא כמובן המקום הראשון בו זכו 3 פעמים: 1985, 1995, 2009.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!