מתי מתחיל אקס פקטור? סוף סוף יש תשובה רשמית! סמנו ביומנים: בשבת הקרובה, 30 באוקטובר, ישודר פרק הבכורה של "אקס פקטור לאירוויזיון". 

סוף סוף זה קורה! פרק הבכורה של "אקס פקטור לאירוויזיון" ישודר בשבת הקרובה, 30 באוקטובר, בשעה 21.30 ברשת 13. הפרקים הראשונים של התכנית יעסקו בשלב האודישנים כאשר הגמר הגדול צפוי להתקיים בינואר 2022 – במהלכו ייבחר הנציג והשיר הישראלי לאירוויזיון 2022.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
על רשת מוטל אתגר לא קטן. פרט לעונה מסקרנת ומפתיעה יצטרכו ברשת לעשות את כל שניתן כדי לשמור על רצף ההצלחות של זוכי "הכוכב הבא" באירוויזיון. כל חמשת הזוכים של "הכוכב הבא" באירוויזיון מאז 2015 הצליחו לעלות לגמר התחרות הבינלאומית ואף להביא זכייה נוספת לישראל בשנת 2018.

בישראל שודרו עד כה שלוש עונות של תכנית הריאליטי "אקס פקטור" – כולן בהנחייתה של בר רפאלי ששימשה גם כמנחה באירוויזיון 2019 שנערך בתל-אביב. העונה הראשונה יצאה לדרך ב- 2013, אז זכתה רוז פוסטאנס, שהייתה למטפלת זרה שעבדה בישראל. שנים בודדות לאחר הזכייה חזרה פוסטאנס לפיליפינים.

העונה השנייה יצאה לדרך שנה וחצי לאחר מכן, ב- 2015, עם זכייתה של דניאל יפה ששחררה לאחר הזכייה מספר סינגלים, השתתפה במחזמר "משיח", אך לא זכתה להצלחה משמעותית בתחנות הרדיו בישראל.

העונה השלישית החלה את שידוריה באוקטובר 2017, כשנתיים וחצי אחרי העונה השנייה, ובה זכתה במקום הראשון לא אחרת מאשר עדן אלנה, נציגתנו לאירוויזיון 2021 שזכתה במקום 17 בגמר הבינלאומי. יש להדגיש שעדן נבחרה לייצג את ישראל באירוויזיון בזכות זכייה בתכנית "הכוכב הבא לאירוויזיון 2020", וכך הפכה עדן ליחידה בישראל שזכתה בשתי תכניות ריאליטי מוזיקליות שונות.
היום (24 באוקטובר), תתקיים בתל אביב מסיבת השקה לתכנית. אנו מבטחים להיות שם כדאי לסקר את כל מה שחשוב לקראת עליית התכנית. עקבו אחרינו גם באינסטגרם של יורומיקס כדי להישאר מעודכנים במהלך היום.

 

ספרו לנו בתגובות באינסטגרם מה דעתכם האם אתם מתרגשים לקראת עליית התכנית?

 

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 44 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018. באירוויזיון האחרון הגיעה ישראל למקום 17 בעזרת השתתפותה של עדן אלנה שביצעה את השיר "Set Me Free".

 

 בנו הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

    פרסומת: מחפשים צלם חינה? LaVie Photography הם הטובים ביותר!