גולשים רבים שואלים אותנו מאות פעמים ביום – "מתי מתחיל אקס פקטור?". והתאריך המסתמן הוא ככל הנראה בתאריך 27 באוקטובר. 

מאות גולשים שואלים אותנו מידי יום "מתי מתחילה העונה החדשה של אקס פקטור לאירוויזיון". בשלב זה גם ברשת 13 עדיין לא קיבלו החלטה סופית, אך נכון לרגע זה מועד השידור של פרק האודישנים הראשון נקבע ליום רביעי הבא, בתאריך 27 באוקטובר, בשעה 21.30 ברשת 13.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
תאריך – אקס פקטור

לפני מספר חודשים תכננו ברשת לשדר את פרק הבכורה של "אקס פקטור לאירוויזיון" מיד אחרי החגים, בשבוע הראשון של אוקטובר. אך בשל המלחמה המתמשכת מול קשת 12 בכל הקשור ברייטינג, הוחלט לדחות את שידורי העונה עד שיתברר לוח השידורים בערוץ המקביל.

ברשת העלו פרומו ראשון לעונה החדשה של "אקס פקטור" ב- 10 באוקטובר, כשבפרומו נתנו הצצה נוצצת אל מאחורי הקלעים של התכנית, ובסיומו הובטח שהעונה תחל "בקרוב". במקביל, תכננו ברשת לערוך ערב השקה עבור עיתונאים וכתבי בידור יחד עם מנחת התכנית וצוות השופטים שכולל את נטע ברזילי, רן דנקר, מירי מסיקה, מרגול ואביב גפן. ערב ההשקה תוכנן להיערך ב- 17 באוקטובר אך גם הוא נדחה למועד לא ידוע.
אנו נמשיך לעדכן בכל הקשור בתכנית ה"אקס פקטור" שבסיומה יבחר השיר והנציג הישראלי לאירוויזיון 2022. עקבו אחרינו גם באינסטגרם של יורומיקס.

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 44 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018. באירוויזיון האחרון הגיעה ישראל למקום 17 בעזרת השתתפותה של עדן אלנה שביצעה את השיר "Set Me Free".

 

 בנו הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

    פרסומת: מחפשים צלם חינה? LaVie Photography הם הטובים ביותר!