אירלנד באירוויזיון הילדים 2021: מאיו לוי לוולור נבחר לייצג את אירלנד בתחרות. השיר ייחשף בשבועות הקרובים.

הגמר הגדול של "Junior Eurovision Éire", הקדם אירוויזיון האירי לילדים, שודר אמש כשבסיומו נבחר הזמר הצעיר בן ה- 13, מאיו לוי לוולור (Maiú Levi Lawlor), לייצג את אירלנד בתחרות.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
בדומה לשלב חצאי הגמר, התוצאות נקבעו על ידי צוות שופטים שכלל שופטים קבועים, אשר השתתפו לאורך כל העונה, יחד עם שופטים אורחים שהוחלפו מידי תכנית.

בצוות השופטים הקבועים השתתפו ניב ני קרוינין (Niamh Ni Chróinin), מנהלת תחנת הרדיו האירי לנוער הנקראת Raidó Ri-Ra, ופיאצ'נה בראואין (Fiachna Braoain) חבר בלהקה הותיקה הוטהאוס פלאוורס (Hothouse Flawers), שלקחו חלק בהופעה באירווזיון 1988. בראואין היה גם שופט קבוע באירוויזיון ג'וניור בשנים 2016 ו-2018 והלחין את השיר האירי לאירוויזיון הילדים ב- 2019.

השופטת האורחת בגמר הייתה הזמרת לינדה מרטין (Linda Martin) שייצגה את אירלנד באירוויזיון 1983 ואף זכתה בתחרות הבינלאומית בשנת 1992 עם השיר "Why Me?"

כל מתמודד ביצע במהלך הגמר שני שירים: שיר אחד שכבר ביצעו במהלך חצאי הגמר וגרסת כיסוי לשיר אירי שהתמודד באירוויזיון. השופטים בחרו שני מתמודדים שימשיכו הדו-קרב האחרון בו התמודדו שני מתמודדים זה נגד זה על כרטיס הטיסה לפריז.
התוצאות שלב ראשון:

  • Sophie Lennon – “Circle of Life”/ “It’s For You” – מקום שלישי
  • Maiú Levi Lawlor – “Hold Back the River” / “Only Love Survives” – דו-קרב
  • Lilyella Buckley – “Someone You Loved” / “Rock’n’Roll Kids”  – דו-קרב

תוצאות דו קרב:

  • Lilyella Buckley – “Lost Without You” – מקום שני
  • Maiú Levi Lawlor – “Grace” – מקום ראשון

השיר אותו יבצע מאיו באירוויזיון הילדים ייחשף בשבועות הקרובים.
מלטה השתתפה באירוויזיון הילדים כבר ב- 2003 שהיה אירוויזיון הילדים הראשון. מאז השתתפה בכל התחרויות פרט לשנים 2011-2012. מלטה זכתה בתחרות הג'וניור פעמיים: בשנת 2013 עם הזמרת גאיה קאוצ'י והשיר "The Start" ובשנת 2015 עם הזמרת דסטיני צ'וקוניירה והשיר "Not My Soul".

אירוויזיון ג'וניור 2021 יתקיים בפריז, צרפת לאחר ניצחונה של ולנטינה בת ה- 11 עם השיר "J'imagine" ב- 2020. התחרות תערך באולם "La Seine Musicale" ב- 19 בדצמבר בהשתתפותן של 19 מדינות.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!
    מחפשים צלם בר מצווה? בחרו רק ב- LaVie Photography!