לפי הדיווחים, נציגת יוון לאירוויזיון 2008, קלומירה, וחברת התקליטים שלה החלו בשיחות לגבי ייצוג קפריסין באירוויזיון 2022.
בעקבות אי ההשתתפות המפתיעה של קלומירה (Kalomira) בתהליך הבחירה היווני, הזמרת וחברת התקליטים שלה הפנו את בקשתן לקפריסין. על פי האתר ZNews, הזמרת החלה בדיונים עם רשת הטלוויזיה הקפריסאית, CyBC, בנוגע להשתתפות באירוויזיון 2022.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנועם זאת, מדווחים כי קיימים שני מכשולים משמעותיים שיכולים למנוע מקלומירה לייצג את קפריסין. הראשון הוא שקיימים לא מעט אנשים ברשת הטלוויזיה הקפריסאית המעוניינים לראות קפריסאי מייצג את המדינה באירוויזיון במקום אנשים שאינם קפריסאים כפי שהיה מאז 2018. המכשול השני, לפי ZNews, הוא שרשת הטלוויזיה הקפריסאית מעוניינת שהשיר שייצג אותה ייכתב לפחות באופן חלקי על ידי אזרח קפריסאי. נכון לעכשיו, קלומירה עבדה על שני שירים לאירוויזיון שאין להם מעורבות קפריסאית (כפי שדיווחנו לכם, הזמרת עבדה עם האמן השוודי מוהומבי על שיריה לאירוויזיון).

קלומירה ייצגה בהצלחה את יוון בשנת 2008 עם השיר "Secret Combination" שהגיע למקום השלישי. זו הייתה הפעם האחרונה נכון לעכשיו בה יוון סיימה בשלושת המקומות הראשונים.

זו לא הפעם הראשונה שבה קלומירה מנסה לחזור לתחרות; נמסר כי הזמרת ניסתה לחזור בשנת 2018 ובשנת 2020 מטעם יוון, וכמעט ייצגה את קפריסין בשנת 2021 אך לא התאפשר לה לטוס מארה"ב (בה היא מתגוררת) בשל נגיף הקורונה.קפריסין באירוויזיון 2021

הזמרת אלנה צגרינו (Elena Tsagrinou) נבחרה בבחירה פנימית לייצג את קפריסין באירוויזיון 2021 עם השיר "El Diablo" (בעברית: "השטן"). השיר הגיע בגמר הגדול למקום 16 עם 94 נקודות.

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 38 של קפריסין באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום השני באירוויזיון 2018 עם השיר "Fuego" בביצוע של הזמרת אלני פוריירה.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

    מחפשים צלם מגנטים? סטודיו לביא צילום זו הכתובת שלכם!