איבי אדמו חושפת: "הוצע לי לייצג את קפריסין באירוויזיון 2021". הזמרת הקפריסאית לא שוללת השתתפות עתידית בתחרות.
בראיון שנערך לאחרונה בתוכנית הטלוויזיה "באהבה, כריסטינה", חשפה הזמרת איבי אדמו (Ivi Adamou) שהוצע לה לייצג את קפריסין באירוויזיון 2021 על ידי רשת הטלוויזיה הקפריסאית RIK. אדמו הקפריסיאית ייצגה את מדינתה באירוויזיון 2012 עם השיר "La La Love" שהגיע למקום 16 בגמר הגדול.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנובאותו ראיון, אדמו הזכירה שפנו אליה אינספור פעמים גם מרשת הטלוויזיה היוונית בנוגע לחזרה פוטנציאלית לאירוויזיון. היא מדברת בחיוב על התחרות והצהירה בעבר שהיא תשמח לאתגר את עצמה ולחזור לתחרות.

"הועלו לי הצעות, הן עולות כמעט כל שנה. אני לא זוכרת אם זה היה עבור יוון או קפריסין. בשנה שעברה הציעו לי שוב לחזור לתחרות מטעם קפריסין! אני חושבת שאעשה את זה כשארגיש שזה נכון – אבל זה יקרה!"

איבי אדמו היא אחת מהמתמודדות הקפריסאיות הזכורות והמוערכות ביותר בתחרות בשנים האחרונות. מאז התחרות היא התחתנה וילדה את ילדה הראשון, וזו חלק מהסיבה לכך שהחליטה לא לשוב לתחרות בשנים קודמות. עם זאת, היא טוענת שכאשר יגיע הזמן הנכון והשיר הנכון, נוכל לראות אותה חוזרת לתחרות בעתיד- מטעם יוון או קפריסין.קפריסין באירוויזיון 2021

הזמרת אלנה צגרינו (Elena Tsagrinou) נבחרה בבחירה פנימית לייצג את קפריסין באירוויזיון 2021 עם השיר "El Diablo" (בעברית: "השטן"). השיר הגיע בגמר הגדול למקום 16 עם 94 נקודות.

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 38 של קפריסין באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום השני באירוויזיון 2018 עם השיר "Fuego" בביצוע של הזמרת אלני פוריירה.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

    מחפשים צלם מגנטים? סטודיו לביא צילום זו הכתובת שלכם!