רשת הטלוויזיה של אלבניה סגרה את חלון הזמנים בו ניתן היה לשלוח שירים חדשים שיתמודדו על כרטיס הטיסה לאירוויזיון 2022 ולאירוויזיון הילדים 2021.

באלבניה פתחו את חלון הזמנים לשליחת השירים עבור הקדם אירוויזיון האלבני, Festivali i Këngës, בתחילת חודש יולי. חלון הזמנים אמור היה להיסגר ב- 30 בספטמבר אך רשת הטלוויזיה המקומית בחרה להרחיב את חלון הזמנים עד ה- 15 באוקטובר. הסיבה לא ניתנה אך יתכן שמדובר בהענות נמוכה של זמרים ויוצרים בתחרות.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
וועדת שופטים תאזין לשירים שנשלחו ותבחר מתוכם את השירים שיתמודדו ב- Festivali i Këngës שיערך לקראת סוף חודש דצמבר – אז יבחר הנציג האלבני לאירוויזיון 2022.

לשירים שנשלחו עבור קדם אירוויזיון הילדים האלבני תאזין וועדת שופטים שתבחר את השירים שיתמודדו בתחרות שתתקיים לקראת סוף חודש מרץ חלון הזמנים לשליחת השיר לאירוויזיון הילדים נפתח לפני כשבועיים כשגם בשלב זה לא ברור האם השיר לתחרות הג'וניור יבחר בעזרת קדם אירוויזיון טלוויזיוני או בבחירה פנימית.
אלבניה באירוויזיון 2021

במהדורה האחרונה של ה- FiK זכתה הזמרת אנג'לה פריסטרי (Anxhela Peristeri) עם השיר "Karma". באירוויזיון עלה השיר לגמר הגדול, שם זכה במקום 21 עם 57 נקודות.

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 18 של אלבניה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה הוא המקום החמישי בשנת 2012 עם השיר "Suus" בביצוע של רונה נישליו (Rona Nishliu).
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!