מועצת העיר טורינו אישרה תקציב של 5 מיליון יורו לאירוח תחרות האירוויזיון 2022. עלויות התחרות המלאות לקראת האירוויזיון הקרוב עדיין לא ידועות.
שלושים ושניים מתוך שלושים ארבע חברי מועצת העיר טורינו הצביעו בעד אישור התקציב המיועד לאירוח תחרות אירוויזיון 2022 בעיר האיטלקית. התחרות תתקיים ב- 10, 12 ו- 14 במאי באולם "PalaOlimpico" שבטורינו.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
מדובר בתקציב של 5 מיליון יורו (כ- 19 מיליון שקלים) שיצטרפו לתקציב הכולל של התחרות: 2 מיליון יורו שישלם מחוז פיימונטה, חצי מיליון יורו שיינתנו על ידי לשכת המסחר, ומיליון יורו נוספים יושקעו על ידי חברת האנרגיה האיטלקית "Iren" שמספקת חשמל בעיר. יתר התקציב יגיע מרשת הטלוויזיה המקומית (RAI), נותני החסות וכמובן איגוד השידור האירופי (EBU).

התקציב המלא של תחרות האירוויזיון הקרובה עדיין לא ברור אך בשנים הקודמות התקציב לתחרות נע בין 13.5 מיליון יורו לבין 40 מיליון יורו, כשהתחרות בישראל עלתה כ- 29 מילון יורו (כ- 120 מיליון שקלים).
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!
    מחפשים צלם בר מצווה? בחרו רק ב- LaVie Photography!