רשת הטלוויזיה הסלובנית פתחה את שלב שליחת השירים לקדם אירוויזיון המקומי – "EMA". גם השנה תערך תחרות מקדימה עבור אמנים צעירים.
רשת הטלוויזיה הסלובנית, RTVSLO, פתחה את שלב שליחת השירים לקדם אירוויזיון המקומי המכונה "EMA". בדומה לתחרות בשנת 2020, גם השנה תתקיים התחרות המקדימה "EMA FREŠ" המיועדת לאמנים צעירים ואנונימיים. יוצרים אשר מעוניינים להתמודד בתחרות יוכלים להגיש את שירם בקישור הבא. את השירים ניתן להגיש עד ה- 22 בנובמבר.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
EMA FREŠ 2022

התחרות המקדימה לקדם אירוויזיון המקומי, "EMA FREŠ 2022", תחזור השנה בפעם השנייה לאחר שנערכה בשנת 2020 בפעם הראשונה. זמרים חדשים שלא חצו את גיל 30 ושחררו עד שלושה שירים יוכלו להתמודד ב- "EMA FREŠ". מספר המתמודדים שישתתפו בתחרות המקדימה יעמוד על 24 ויתמודדו בדו-קרב זה מול זה כשההצבעה תתקיים אונליין ברשת.

14 שירים יעלו להתמודד בשתי תכניות טלוויזיוניות שישודרו בינואר. בכל תכנית יתמודדו שבע שירים על שני מקומות בקדם אירוויזיון הסלובני – "EMA 2022". שיר אחד יבחר על ידי הקהל ושיר נוסף יבחר על ידי השופטים. בסך הכל ארבעה שירים יתמודדו בקדם אירוויזיון הסלובני מתוך התחרות המקדימה.
EMA 2022

הקדם אירוויזיון הסלובני, "EMA 2022", יכיל שני חצאי גמר וגמר. בכל חצי גמר יתמודדו שמונה זמרים מבוססים ושני זמרים צעירים מתוך התחרות המקדימה. מתוך כל חצי גמר יעלו לגמר שלושה מתמודדים שיבחרו על ידי קהל הצופים ושלושה מתמודדים נוספים שיבחרו על ידי השופטים.

בגמר יתמודדו 12 שירים שונים כשהשיר הזוכה, שיתמודד באירוויזיון 2022, יבחר על ידי קהל הצופים (50%) וצוות שופטים המונה חמישה שופטים (50%). מועד התחרות טרם נקבע.
סלובניה באירוויזיון 2021

אנה סוקליץ' (Ana Soklič) נבחרה לייצג את סלובניה באירוויזיון 2020 לאחר שזכתה בקדם אירוויזיון המקומי, "EMA", לאחר שגברה על 11 מתמודדים אחרים. בשל ביטול התחרות החליטה רשת הטלוויזיה הסלובנית לבחור בזמרה בבחירה ישירה לייצג את המדינה גם באירוויזיון 2021.

סוקליץ' ייצגה את סלובניה באירוויזיון 2021 ברוטרדם, אך מוקמה במקום ה- 13 בחצי הגמר עם 44 נקודות!

אירוויזיון 2022: זו תיהיה ההשתתפות ה- 27 של סלובניה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא המקום השביעי בשנת 1995 ו- 2001.הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!