רשת הטלוויזיה של לטביה החלה היום בקבלת שירים עבור הקדם אירוויזיון המקומי – "Supernova". ועדת שופטים תאזין לשירים ותבחר את הטובים ביותר.
רשת הטלוויזיה של לטביה, LTV, פתחה היום (7 באוקטובר) בשלב שליחת השירים עבור הקדם אירוויזיון המקומי. זמרים ויוצרים מעל גיל 16 מוזמנים להגיש שיר ל- "Supernova", כשגם יוצרים זרים יוכלו להשתתף בתחרות במידה והם משתפים פעולה עם יוצרים מקומיים. את השירים ניתן להגיש עד ה- 7 בדצמבר.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
לאחר קבלת השירים, צוות שופטים המורכב מנציגי תחנות רדיו מקומיות יאזין לכל השירים כששמות הזמרים יישארו חסויים כדי לא להעניק יתרון לא הוגן לזמרים מוכרים. צוות השופטים יבחר בין 16 ל- 24 שירים שיתמודדו ב- "Supernova". הקדם אירוויזיון הלטבי צפוי להכיל שני חצאי גמר וגמר שיערך בחודש פברואר ובו יבחר נציג לטביה לאירוויזיון 2022.
לטביה באירוויזיון 2021

הזמרת סמנתה טינה יצגה את לטביה באירוויזיון האחרון עם השיר "The Moon is Rising" שנבחר בבחירה פנימית לאחר שנמנע מהזמרת להתמודד באירוויזיון 2020 בשל ביטול התחרות. לטביה הגיעה בחצי הגמר למקום 17 ואחרון עם 10 נקודות בלבד. זו הפעם החמישית ב- 13 השנים האחרונות שלטביה מקבלת את המקום האחרון בחצי הגמר.

אירוויזיון 2022: זו תיהיה ההשתתפות ה- 22 של לטביה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום הראשון ב- 2002 שהושג על ידי מארי אן (Marie N) עם השיר "I Wanna". לטביה הייתה הבטחה גדולה מאוד באירוויזיון בשנותיה הראשונות. השתתפותה הראשונה הייתה בשנת 2000 אז זכתה במקום ה- 3. שנתיים לאחר מכן כבר זכתה במקום הראשון. למרות זאת, ב- 11 השנים האחרונות הצליחה המדינה לעלות לגמר רק פעמיים.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!