גל של שמועות: הונגריה תתמודד באירוויזיון 2022 שיתקיים בטורינו בתאריכים 17, 19 ו- 21 במאי. היתכן?

גל של שמועות שוטף את הרשת בשעות האחרונות לגבי חזרתה של הונגריה לתחרות האירוויזיון. על פי אחד הגולשים באתר שיתוף התכנים Reddit, הונגריה חשפה היום את תקנון התחרות "A Dal" ששימש בעבר כקדם אירוויזיון ההונגרי, ולאחר הפרישה מהתחרות הבינלאומית שימש כפסטיבל עצמאי.

על פי התקנון שפורסם, הזוכה בתחרות לשנת 2022 ייצג את הונגריה באירוויזיון הקרוב.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
בתקנון נחשפו פרטים נוספים לא פחות מעניינים: הזוכה שייצג את איטליה יזכה בכרטיס טיסה לטורינו, שם תערך תחרות האירוויזיון בתאריכים 17, 19 ו- 21 במאי. הייתכן שבלי כוונה חשפה הונגריה פרטים שאסור היה לה לחשוף?

מאז נחשף התקנון הבוקר, הספיקה רשת הטלוויזיה להסיר אותו מהאתר הרשמי: https://jelentkezes.adal.hu. הסיבה להסרת התקנון יכולה להיות בשל פניה של איגוד השידור האירופי לרשת הטלוויזיה ההונגרית בשל חשיפת פרטים שעדיין לא פורסמו רשמית לציבור.
הונגריה הודיעה על פרישתה מן מהתחרות עוד בשנת 2019 – לקראת אירוויזיון 2020, ועד היום לא קיבלנו סיבה רשמית מטעם רשת הטלוויזיה ההונגרית לפרישתם. ב- MTVA הוציאו הצהרה ובה נאמר כי הליך בחירת הנציג שלהם לאירוויזיון הוסב לתחרות למציאת כשרונות ברחבי הונגריה.

פרישתה מהתחרות נחשבת למעשה מפתיע מצד המדינה המצליחה, שאוחזת באחד משיאי ההעפלה לגמר הטובים ביותר, בעוד הם העפילו לגמר בכל שנה מחדש בין השנים 2011-2018. יחד עם זאת יש האומרים שהסיבה לפרישתה של הונגריה מהתחרות הוא הקשר בינה לבין קהילת הלהט"ב במקביל לממשלה שמרנית בהונגריה.

האם הונגריה חוזרת? האם יש אמת בדברים? ככל הנראה נגלה בימים הקרובים!
מקור: ESCUNITED

פרסומת: צילומי ניו בורן – בחרו בטובים ביותר

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!