רשת הטלוויזיה של קפריסין וחברת התקליטים Panik Records ישתפו פעולה בהפקת תכנית ריאליטי לבחירת הנציג הקפריסאי לאירוויזיון 2023.
בקפריסין מתכוננים כבר לאירוויזיון 2023? חברת התקליטים היוונית הגדולה, Panik Records, תפיק יחד עם רשת הטלוויזיה הקפריסאית (CyBC) תכנית טלוויזיה בה ייבחר הנציג לאירוויזיון 2023. זו תהיה הפעם הראשונה בה הנציג המקומי לא ייבחר בבחירה פנימית מאז 2015.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנומנכ"ל חברת התקליטים חשף:

"אני יכול לומר שאנחנו שוחחנו עם רשת הטלוויזיה של קפריסין, ואנחנו ניהיה אחראים על נציג קפריסין לאירוויזיון 2023. כך שמי שיזכה בתכנית הטלוויזיה, שאנחנו עובדים עליה, ייצג את קפריסין באירוויזיון 2023. אני חושב שזה פרס מאוד גדול, שיביא לתוצאות טובות".

Panik Records

חברת התקליטים Panik Records שיתפה פעולה עם CyBC עבור האירוויזיון כבר מספר פעמים. הם עמדו מאחורי השירים הקפריסאים באירוויזיון 2018 (אלני פוריירה – "Fuego"), אירוויזיון 2020 (סנדרו – "Runing") ואירוויזיון 2021 (אלנה צגרינו – "El Diablo").

בעקבות ההצלחה של האמנים השונים החתומים בחברת התקליטים המדוברת בתחרות האירוויזיון וגם לאחר מכן בתעשיית המוסיקה ביוון ובקפריסין, החליטה חברת התקליטים שלא להתמהמה ולחתום כבר עכשיו עם רשת הטלוויזיה של קפריסין על שיתוף פעולה ארוך טווח.אירוויזיון 2022

נדגיש שסביר להניח שגם הנציג הקפריסאי לאירוויזיון 2022 ייבחר מתוך רפרטואר האמנים החתומים ב- Panik Records. דיווחנו לפני כשבוע שיתכן שהיוצר הקפריסאי מיכאליס חטזיאניס (Michalis Hatzigiannis) ילחין שיר עבור קפריסין לאירוויזיון 2022, אותו תבצע הזמרת טניה בראזו (Tania Breazou) שחתומה ב- Panik Records.

חטזיאניס ידוע לאוהדי האירוויזיון כמי שייצג את קפריסין באירוויזיון 1998 עם השיר "Genesis", וסיים במקום ה- 11.קפריסין באירוויזיון 2021

הזמרת אלנה צגרינו (Elena Tsagrinou) נבחרה בבחירה פנימית לייצג את קפריסין באירוויזיון 2021 עם השיר "El Diablo" (בעברית: "השטן"). השיר הגיע בגמר הגדול למקום 16 עם 94 נקודות.

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 38 של קפריסין באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום השני באירוויזיון 2018 עם השיר "Fuego" בביצוע של הזמרת אלני פוריירה.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

    מחפשים צלם מגנטים? סטודיו לביא צילום זו הכתובת שלכם!