טרם חשיפת העיר המארחת לאירוויזיון 2022, רימיני מתחייבת לתמוך כספית באירוח האירוויזיון, בסך 6 מיליון אירו, במידה והתחרות תערך בשיטחה. טורינו הגישה הצעה דומה.
העיתון האיטלקי "לה רפובליקה" (La Repubblica) מדווח כי רימיני וטורינו מנסות לזכות בתמיכה של רשת הטלוויזיה האיטלקית, RAI, ולכן מצהירות על מענקים כספיים משמעותיים שיסייעו באירוח האירוויזיון. העיתון מדווח כי רימיני הבטיחה 6 מיליון יורו (כ- 22 מיליון שקלים) כדי לסייע בתמיכה באירוח אירוויזיון 2022.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
על פי הדיווחים, כתגובה להצעת רימיני, טורינו מציעה 7 מיליון אירו (26.5 מיליון שקלים) לתמיכה באירוח האירוויזיון. המענק הכספי שמציעה טורינו תורכב ממימון של עיריית טורינו, לשכת המסחר, הרשויות המקומיות ומחוז פיימונטה (Piedmont).

נכון לעכשיו עדיין לא ידוע מתי RAI תקבל החלטה סופית בנוגע לעיר שתארח את אירוויזיון 2022. מנהל רשת הטלוויזיה האיטלקית, סטפנו קולטה (Stefano Coletta), הודה בשבוע שעבר בעיכוב בבחירת העיר המארחת של אירוויזיון 2022.

"רשת הטלוויזיה האיטלקית עובדת קשה מאוד ובאופן שיטתי על ארגון התחרות. וועדה של מומחים הוקמה ועובדת קשה כדי לבחור את העיר המארחת לאירוויזיון 2022. האמת היא שאנחנו מתעכבים בבחירת העיר, אך זה משום שאנחנו צריכים לפעול בשקיפות ובדייקנות לצורך קבלת החלטות", אמר קולטה.
אירוויזיון 2022 צפוי להתקיים בחודש מאי באיטליה, עד כה הביעו 28 מדינות על רצונם להשתתף בתחרות אך רשימת המדינות הרשמית צפויה להיחשף בתחילת חודש נובמבר.

הצהרה לגבי העיר המארחת אמורה לצאת בשבועות הקרובים. על פי הדיווחים, רשימת הערים המתמודדות לארח את אירוויזיון 2022 צומצמה לחמש ערים בלבד: בולוניה, טורינו, מיאלנו, פזארו ורימיני.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!
    מחפשים צלם בר מצווה? בחרו רק ב- LaVie Photography!