רשת הטלוויזיה הפינית הודיעה שהקדם אירוויזיון הפיני, UMK, צפוי להתקיים בשבוע האחרון של פברואר. ככל הנראה מדובר ב- 26 בפברואר.
רשת הטלוויזיה של פינלנד הודיעה שהקדם אירוויזיון הפיני, Uuden Musiikin Kipailu (UMK), יתקיים בשבוע האחרון של חודש פברואר, כלומר הוא צפוי להתקיים ביום שבת 26 בפברואר.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
הפרטים נמסרו באמצעות קריאה לרקדנים המעוניינים להופיע במהלך הקדם אירוויזיון בהופעה החיה. על פי רשת הטלוויזיה המקומית, כל הרקדנים המעוניינים להופיע בקדם UMK יכולים להגיש בקשה. וזאת בתנאי שהם עובדים בדרישות הבאות: מיומנים, מעל גיל 18 ובעלי ניסיון בכוראוגרפיה בימתית.

נזכיר שחלון הזמנים לשליחת השירים עבור קדם האירוויזיון הסתיים ב- 6 בספטמבר לאחר חמישה ימים בהם ניתן היה להגיש את השירים לתחרות. ה- UMK ישמש בפעם ה- 11 לבחירת השיר הפיני לאירוויזיון, לאחר ששימש את פינלנד כל שנה מאז 2012 – בווריאציות שונות.

 
פינלנד באירוויזיון 2021

הזוכה בקדם אירוויזיון האחרון של פינלנד, בפער ענק משאר המתמודדים, הייתה להקת בליינד צ'אנל (Blind Channel) אשר ייצגה את פינלנד באירוויזיון 2021 עם השיר "Dark Side". הלהקה זכתה בגמר הגדול במקום ה- 6 עם 301 נקודות. הצלחה ראשונה לפינלנד מאז הניצחון באירוויזיון 2006 וההישג השני הכי טוב בכל שנות השתתפותה בתחרות. משדר גמר האירוויזיון זכה לרייטינג גבוה בפינלנד וצפו בו כשני מיליון אזרחים. הסינגל של הלהקה שבר את מספר השמיעות בכל שירותי הסטרימינג וכבש את תחנות הרדיו במדינה.

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 55 של פינלנד באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום הראשון בשנת 2006 עם השיר "Hard Rock Hallelujah" בביצוע של להקת המפלצות Lordi.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!