מנהל רשת הטלוויזיה האיטלקית הצהיר שהעיר המארחת של אירוויזיון 2022 טרם נבחרה. עוד הצהיר שמתנהלים מגעים מול אלסנדרו קאטלאן על תפקיד המנחה בתחרות.
מנהל רשת הטלוויזיה האיטלקית (RAI), סטפנו קולטה (Stefano Coletta), הודה בעיכוב בבחירת העיר המארחת של אירוויזיון 2022. במהלך מסיבת עיתונאים בה הציגה רשת הטלוויזיה האיטלקית את לוח השידורים לעונה הבאה ענה סטפנו קולטה על שאלות שונות ובין היתר התייחס גם לאירוויזיון:

"רשת הטלוויזיה האיטלקית עובדת קשה מאוד ובאופן שיטתי על ארגון התחרות. וועדה של מומחים הוקמה ועובדת קשה כדי לבחור את העיר המארחת לאירוויזיון 2022. האמת היא שאנחנו מתעכבים בבחירת העיר, אך זה משום שאנחנו צריכים לפעול בשקיפות ובדייקנות לצורך קבלת החלטות".

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
הנחייה

סטפנו קולטה חושף פרטים חדשים גם לגבי תפקיד ההנחייה בתחרות, כשאישר שרשת הטלוויזיה מנהלת מגעים עם אלסנדרו קאטלאן (Alessandro Cattelan) שעשוי לשמש כמנחה בתחרות.

קאטלאן, בן 41, נחשב לאחד ממגישי הטלוויזיה הידועים והמבוקשים באיטליה. קאטלאן מדבר אנגלית בצורה שוטפת ואף הצהיר בעבר שישמח להנחות את התחרות הבינלאומית.
אירוויזיון 2022 צפוי להתקיים בחודש מאי באיטליה, עד כה הביעו 28 מדינות על רצונם להשתתף בתחרות אך רשימת המדינות הרשמית צפויה להיחשף בתחילת חודש נובמבר.

הצהרה לגבי העיר המארחת אמורה לצאת בשבועות הקרובים. על פי הדיווחים, רשימת הערים המתמודדות לארח את אירוויזיון 2022 צומצמה לחמש ערים בלבד: בולוניה, טורינו, מיאלנו, פזארו ורימיני.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!
    מחפשים צלם בר מצווה? בחרו רק ב- LaVie Photography!