סונה אזיזובה תייצג את אזרבייג'אן באירוויזיון הילדים 2021. הזמרת נבחרה בבחירה פנימית לאחר שהוחלט באזרבייג'אן להשתתף בתחרות הג'וניור בניגוד לציפיות.

אזרבייג'אן, שלא השתתפה באירוויזיון הילדים מאז 2018, סיפקה בימים האחרונים מספר עדכונים. לאחר שרשת הטלוויזיה האזרית אישרה השתתפות באופן לא צפוי, נחשפה גם זהות הנציגה שלהם ונפתח "קול קורא" להגשת שירים לוועדה. השיר ייבחר בבחירה פנימית.

את אזרבייג'אן תייצג הזמרת הצעירה סונה אזיזובה (Sona Azizova) שהגיעה מוקדם יותר השנה למקום השני בתחרות "דה ווייס קידס" באזרבייג'אן, בה שפט צ'ינגיז מוסטפייב (Chingiz Mustafayev), נציג אזרבייג'אן באירויזיון 2019. אזזובה נבחרה לייצג את אזרבייג'אן ביום שלישי, אבל השיר שהיא תשיר בפריז עדיין לא ידוע. היא מצטרפת לנציג פורטוגל סימאו אוליביירה (Simão Oliveira) כשני המשתתפים הידועים היחידים עד כה.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
ועדת בחירת השיר של אזרבייג'אן לאירוויזיון הילדים תקבל שירים החל מהיום (20 באוגוסט) ועד ה-10 בספטמבר בכתובת המייל [email protected]. צוות שופטים לאומי ובינלאומי ישפטו יחד את השירים שיגיעו לוועדה, ורק השיר המנצח ייחשף. עדיין אין תאריך לחשיפת השיר.

ההשתתפות של אזרבייג'אן באירוויזיון הילדים 2018 הייתה הראשונה שלה מאז 2013 והשלישית בסך הכול. בניגוד לאירוויזיון, לאזרבייג'אן היסטוריה רעה למדי בתחרות אירוויזיון הילדים, ובשלוש ההשתתפויות האלו, המדינה לא הצליחה להגיע לחצי העליון של לוח התוצאות.
מתוך האודישן של סונה אזיזובה לדה וויס קידס:

פריז תארח את תחרות האירוויזיון ג'וניור 2021 ב- 19 בדצמבר באולם "La Seine Musicale". מספר המדינות שאישרו את השתתפותן עד כה עומד על 15: צרפת, גיאורגיה, גרמניה, אירלנד, מלטה, הולנד, מקדוניה הצפונית, פולין, פורטוגל, רוסיה, ספרד, אוקראינה, סרביה, אלבניה ואזרבייג'אן.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!
    מחפשים צלם בר מצווה? בחרו רק ב- LaVie Photography!