הזמרת מרינה סאטי הצהירה שתשמח לייצג את יוון באירוויזיון במידה ורשת הטלוויזיה המקומית תציע לה את הזכות.

הזמרת והשחקנית היווניה, מרינה סאטי (Marina Satti), חשפה בראיון שתשמח להתמודד באירוויזיון. סאטי מספרת שרשת הטלוויזיה היוונית, ERT, הציעה לה מספר פעמים בעבר לייצג את יוון באירוויזיון אך היא סירבה בנימוס. במידה ורשת הטלוויזיה תציע לה שוב היא תקבל את ההצעה בשמחה. "כשהוצע לי לייצג את יוון, לא יכולתי לעשות זאת. היו לי מטרות אחרות בזמנים האלה ולא רציתי לאבד את הריכוז במטרות".

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
מרינה סאטי, בת 34, היא שחקנית, זמרת ויוצרת שמשלבת מוסיקה יוונית מסורתית עם סאונדים עכשווים. סאטי הוזמנה לייצג את יוון לקראת אירוויזיון 2020 לאחר שהמלחין דימיטריס פאפדימיטריו (Dimitris Papadimitriou), שגם חבר במערכת ERT, הציע את הזמרת כאופציה לייצג את יוון בתחרות. הזמרת שקלה את ההצעה אך לבסוף סירבה בטענה שלא יהיה לא שיר מתאים בזמן ושמחויבותיה המקצועיות לא מאפשרות לה להתמקד בתחרות.

רשת הטלוויזיה היוונית הודיעה שתחל את הכנותיה לקראת אירוויזיון 2022 בחודש אוקטובר, אז תחליט האם שוב לבחור את נציגיה לתחרות בבחירה פנימית בדומה לשנים האחרונות, או לקיים קדם אירוויזיון מרובה משתתפים. בתאגיד היווני מקווים לשמר את ההצלחה באירוויזיון 2021 כאשר 2.035 מיליון צופים צפו בתחרות בזמן שהזמרת סטפניה (Stefania) ייצגה אותם עם השיר "Last Dance" (בעברית: "הריקוד האחרון"). נתון הרייטינג המרשים של 49.4% הוא הגבוה ביותר מאז שנת 2014 (בה יוצגה יוון עם השיר "Rise Up").
יוון באירוויזיון 2021

סטפניה (Stefania) יצגה את יוון באירוויזיון האחרון עם השיר "Last Dance" שנבחר בבחירה פנימית על ידי רשת הטלוויזיה היוונית. יוון הגיעה באירוויזיון למקום ה- 10 בגמר הגדול עם 170 נקודות. זו הייתה הפעם הראשונה מאז 2013 שיוון התברגה בעשירייה הראשונה.

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 42 של יוון באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנת 2005 עם השיר "My Number One" שבוצע על ידי הלנה פאפאריזו (Helena Paparizou).
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

    פרסומת: מחפשים צלם מגנטים? אנחנו כאן בשבילכם!