רשת הטלוויזיה של מלטה, PBS, תבחר את השיר המלטזי לאירוויזיון הילדים בעזרת קדם אירוויזיון. בימים אלה נפתחה האפשרות להגיש שירים עבור התחרות המקומית.

הנציג המלטזי לאירוויזיון הילדים 2021 ייבחר על ידי שילוב של חבר שופטים וקהל הצופים בבית באמצעות קדם אירוויזיון טלוויזיוני שיתקיים בחודש אוקטובר הקרוב. בימים אלה פתחה רשת הטלוויזיה המקומית את האפשרות להגיש שירים שיתמודדו על הזכות לייצג את מלטה באירוויזיון הילדים, מתוך השירים שיוגשו יבחרו 12 שירים שיתמודדו בתחרות המקומית.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
אלו הכללים בהם חייבים לעמוד האמנים והשירים אשר מגישים שירים לתחרות:
– כל האמנים חייבים להיות אזרחים מלטזים.
– השירים לא בוצעו מסחרית או פומבית לפני ה- 1 במאי 2021.
– אורך השירים חייב להיות בין 2 דקות ו- 30 שניות ל- 3 דקות.
– מילות השיר יכולות להיות כתובות באנגלית או במלטזית.

מועד אחרון להגשת השירים הוא ה- 5 בספטמבר. ב- 19 בספטמבר ייחשפו המועמדים הסופיים וב- 9 באוקטובר ייערך הקדם בשידור חי.
מלטה השתתפה לראשונה באירוויזיון הילדים בשנת 2003 וזכתה בתחרות פעמיים. בשנת 2013 זכתה גאיה קאוצ'י (Gaia Cauchi) בתחרות עם השיר "The Start". בשנת 2015 זכתה דסטיני (Destiny) עם השיר "Not My Soul", ובהמשך אף ייצגה את מלטה באירוויזיון 2021

פריז תארח את תחרות האירוויזיון ג'וניור 2021 ב- 19 בדצמבר באולם "La Seine Musicale". מספר המדינות שאישרו את השתתפותן עד כה עומד על 12: צרפת, גיאורגיה, גרמניה, אירלנד, מלטה, הולנד, מקדוניה הצפונית, פולין, פורטוגל, רוסיה, ספרד ואוקראינה
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!
    מחפשים צלם בר מצווה? בחרו רק ב- LaVie Photography!