הביוטרית אלין כהן ושותפיה לכתיבת השיר "או לה לה" טוענים שההרכב הבינלאומי מייג'ור לייזר והזמרת סיה גנבו חלקים משירם. מופרך? לא בטוח…

יוצרי השיר "Ue La La" שזכה במקום השלישי במשדר "השיר שלנו לאירוויזיון 2021" טוענים שההרכב האמריקאי הידוע מייג'ור לייזר (Major Lazer) והזמרת הבינלאומית סיה (Sia) העתיקו חלקים מתוך השיר הישראלי לשירם "Titans", שמשמש כפסקול הסרט "גודזילה נגד קונג". היוצרים הישראליים דורשים את הפסקת השימוש בלהיט, להוסיף את שמם כיוצרי השיר כדי שיוכלו לקבל תמלוגים ופיצוי כספי בסך 750 אלף שקלים.

אלין כהן, מיטל פטש כהן, ניב כהן ונוי אייזן הגישו לנציגי חברת ההפקה של סיה ומייג'ור לייזר בישראל מכתב התראה לפני תביעה באמצעות עורכי דינם, כך דיווחו אמש ב"ערב טוב עם גיא פינס".

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
האם באמת סיה "גנבה" את השיר?

גרסת הדמו המלאה של השיר "Ue La La" נחשפה על ידי תאגיד השידור הישראלי כבר ב- 2 בדצמבר 2020 כאשר השיר הבינלאומי "Titans" נחשף רק ב- 26 במרץ 2021 – כלומר, השיר הישראלי נחשף כמעט ארבעה חודשים לפני השיר הבינלאומי. עוד חשוב לציין שלשיר הבינלאומי יש קשר ישראלי: בין יוצרי השיר "Titans" ניתן למצוא את היוצר והמפיק ג'וני גולדשטיין והיוצר והמפיק ההולנדי-ישראלי בועז ואן דה ביטז (Boaz van de Beatz). יחד עם זאת חשוב לציין שמפיק השיר "Titans", דיפלו (Diplo), חשף חלק מהשיר כבר באוקטובר 2020 בו ניתן לשמוע בבירור את הפזמון.

אם כך – מי העתיק ממי? החליטו בעצמכם!

 
 

 בנו הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

    פרסומת: מחפשים צלם חינה? LaVie Photography הם הטובים ביותר!