רשת הטלוויזיה הצרפתית החלה בקבלת שירים מועמדים לקדם אירוויזיון המקומי. את השירים ניתן לשלוח החל מהיום ועד 24 באוקטובר.

רשת הטלוויזיה הצרפתית השיקה את הליך שליחת השירים לקדם אירוויזיון הצרפתי לשנת 2022. את תקנון הקדם אירוויזיון, הידוע בשם 'Eurovision France: c’est vous qui décidez' ניתן למצוא בקישור הבא. את השירים ניתן לשלוח החל מהיום, 21 ביוני, ועד 24 באוקטובר.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
בצרפת החליטו לשוב לפורמט הקדם אירוויזיון לאחר שב- 2020 השיר שנבחר על ידי ועדה קיבל ביקורת רבה. הגרסה החדשה של הקדם אירוויזיון הצרפתי, 'Eurovision France: c’est vous qui décidez', נערכה השנה לראשונה כש- 12 מתמודדים הציגו את שירם ומתוכם נבחר השיר "Voilà" בביצוע של הזמרת ברברה פראבי (Barbara Pravi) שהשיגה לצרפת את המקום הגבוה ביותר מאז 1991. השיר הצרפתי הגיע באירוויזיון למקום השני עם 499 נקודות.

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 65 של צרפת באירוויזיון אשר השתתפה בכל האירוויזיונים מאז 1956, פרט לשנים 1974 ו- 1982. צרפת זכתה 5 פעמים במקום הראשון, אך הזכייה האחרונה של המדינה הייתה בשנת 1977.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!