משלחת של רשת הטלוויזיה האיטלקית נפגשה עם נציגי איגוד השידור האירופי כדי לקדם את ההכנות לקראת אירוויזיון 2022 שצפוי להיערך באיטליה.
משלחת רשמית של רשת הטלוויזיה האיטלקית, RAI, נפגשה ביום שלישי עם נציגי איגוד השידור האירופי ונציגי קבוצת הייחוס (Reference Group) של התחרות בז'נבה שבשוויץ. חברי המשלחת האיטלקיים קיבלו פרטים לגבי ההכנות הנדרשות לקראת אירוויזיון 2022 שצפוי להתקיים באיטליה.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
ראש המשלחת האיטלקית לאירוויזיון, סימונה מרטורלי (Simona Martorelli), אמרה לאתר האירוויזיון הרשמי: "קיימת התלהבות רבה סביב האירוויזיון באיטליה. הניצחון בתחרות משלב תחושה של לידה מחדש שאיטליה באמת זקוקה לה. אנו מצפים לעבוד עם קבוצת הייחוס של התחרות במטרה להפיק אירוויזיון מדהים באיטליה בשנת 2022".

מפקח האירוויזיון, מרטין אוסטרדהל (Martin Österdahl), הוסיף: "זה נפלא לקבל בברכה את קבוצת הייחוס של האירוויזיון בז'נבה ולפגוש את נציגיה לראשונה מזה 18 חודשים. העברת המקל בין רשת הטלוויזיה שאירחה את התחרות בשנה האחרונה לבין המארחת בשנה הבאה היא תמיד רגע מיוחד והשנה אף יותר מתמיד. צפינו בשלושה מופעים מרהיבים ברוטרדם ואנו נרגשים ומצפים למה שתערוך רשת הטלוויזיה האיטלקית ב- 2022".

קבוצת הייחוס היא הגוף הקובע את תקנון תחרות האירוויזיון ומייעץ למדינה המארחת בארגון התחרות. הנציגים אשר נמצאים בקבוצה זה נקבעים על ידי בחירות וכוללים נציגים שונים ממדינות אירופה בנוסף לנציגים ממדינות שאירחו לאחרונה את התחרות. כך ניתן למצוא בקבוצה זו את מפקח התחרות, יחד עם נציגים הולנדים, נציגה איטלקית, נציגה פורטולית, נציגה מצרפת, נציג מגרמניה, ארמניה ואיסלנד. בקבוצת הייחוס ניתן גם למצוא נציג ישראלי והוא יובל כהן ששימש כעורך ובימאי ראשי של אירוויזיון 2019.
בשלב זה עדיין לא נקבעו התאריכים המדוייקים של אירוויזיון 2022. בנוסף, העיר המארחת צפויה להיבחר לקראת חודש ספטמבר.

התחרות צפוייה כמובן להיערך באיטליה לאחר שלהקת מונסקין (Måneskin) האיטלקית זכתה באירוויזיון 2021 יחד עם השיר "Zitti e Buoni".

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!
    מחפשים צלם בר מצווה? בחרו רק ב- LaVie Photography!