שינויים בהליך בחירת הנציג של מלטה לאירוויזיון 2022: הנציג ייבחר במסגרת קדם אירוויזיון ולא בעזרת התכנית 'אקס פקטור'.
מלטה מאשרת השתתפות באירוויזיון 2022 וכריזה כי לאחר שנתיים בהם נבחרו נציגות מלטה לאירוויזיון במסגרת התכנית 'אקס פקטור' המקומית, החליטה רשת הטלוויזיה המקומית לבחור את הנציג המלטזי לאירוויזיון 2022 במסגרת קדם אירוויזיון. הפורמט המדוייק של קדם האירוויזיון עדיין לא ידוע.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
תכנית הטלוויזיה "אקס פקטור' תערך השנה במלטה כמתוכנן כשבימים האחרונים הכריזה רשת הטלוויזיה על קיום אודישנים עבור התכנית, יחד עם זאת הזוכה בתכנית לא ייצג את מלטה באירוויזיון. במסגרת ה'אקס פקטור' נבחרו הנציגות מיקלה (2019) ודסטיני (2020-2021). בפעם האחרונה שנערך במלטה קדם אירוויזיון, בשנת 2018, זכתה הזמרת כריסטבל בורג עם השיר "Taboo" שהגיע רק למקום ה- 13 בחצי הגמר.

מלטה היא המדינה ה- 12 שהביעה עיניין להשתתף באירוויזיון 2022 לאחר ישראל, איטליה, גרמניה, שוויץ, סן מרינו, צרפת, אסטוניה, פינלנד, הולנד, סרביה ואוקראינה.

אירוויזיון 2022: השנה תהיה ההשתתפות ה- 34 של מלטה בתחרות האירוויזיון, כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה מלטה הוא המקום השני בשנת 2002 וב- 2005.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!