סנהיט מודה שהיא באמת לא ידעה אם הראפר פלו ריידה ילווה אותה על בימת האירוויזיון עד הרגע האחרון. בנוסף, מודה שהתאכזבה מהמקום הנמוך אותו קיבלה.

סנהיט (Senhit), נציגת סן מרינו לאירוויזיון 2021, חשפה לאתר החדשות האיטלקי "Vanity Fair" שהיא באמת לא ידעה האם הראפר האמריקאי, פלו ריידה (Flo Rida), אכן יופיע יחד עימה באירוויזיון עד הרגע האחרון: "עד הרגע האחרון לא ידעתי אם הוא יגיע. העמדתי פנים כדי ליצור מיסתוריות סביב הגעתו, אבל האמת היא שלא היה קל עבורו להגיע מאמריקה", מספרת סנהיט.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
בנוסף, הגיבה הזמרת לראשונה על המקום ה- 22 אשר קיבלה בתחרות לפני כשבועיים: "לשם שמים, לא ציפיתי לניצחון אבל קצת התאכזבתי מהמקום שקיבלתי. סן מרינו הייתה ראויה ליותר מזה". נזכיר שהייתה ציפייה רבה מהנסיכות הזעירה כשסן מרינו דורגה במקום התשיעי בטבלאות ההימורים ביום בו נערך הגמר הגדול. כשסנהיט קיבלה את תוצאות קהל המצביעים היה קשה שלא להבחין שהזמרת הופתעה מהתוצאה המביכה.

צפו בתגובה של סנהיט בזמן הקראת התוצאות:
סנהיט מספרת גם על התכנונים לעתיד הקרוב לאחר שנתיים של ציפייה לקראת האירוויזיון: "אלפי פרוייקטים בדרך, השיר 'Adrenalina' מצליח מאוד. אנחנו נשחרר רמיקס לשיר לקראת הקיץ, לאחר מכן נשחרר סינגל חדש, ובהתאם למגבלות נבצע קצת קידום ויחסי ציבור לשירים. קשה להתאפס אחרי שנתיים של הכנה לקראת האירוויזיון. אני מרגישה סחוטה מאושר אבל גם אבודה, ואני מוכנה להרבה דברים יפים שמחכים לי בהמשך".

סן מרינו באירוויזיון 2021

נציגת סן מרינו לאירוויזיון 2021, סנהיט (Senhit), עלתה לגמר הגדול של אירוויזיון 2021 שם זכתה במקום ה- 22 (מתוך 26) עם השיר "Adrenalina". למרות הציפייה הרבה, לא הצליחה סנהיט לשבור את השיא של סן מרינו באירוויזיון שעומד על המקום ה- 19.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!