עכשיו זה סופי: סיימון קאוול לא ישפוט בעונה הקרובה של "אקס פקטור" בישראל. בינתיים מנסים בהפקה לגייס את שימי תבורי, עדי כהן ולירון לב כמתמודדים.

סיימון קאוול, ממציא פורמט ה"אקס פקטור" שתוכנן לשפוט בעונה הקרובה, לא ייקח חלק בשיפוט במהלך העונה החדשה שצילומיה צפויים להתחיל במהלך החודש הקרוב. לא ידוע האם קאוול לא יגיע מסיבות בטחוניות או מסיבות בריאותיות. ברשת 13 מאשרים את הידיעה לאחר שבימים האחרונים הודו שהמפיק הבריטי הודיע שיתקשה להגיע לישראל אך האמינו שימצא פיתרון למצב. נזכיר שקאוול התכוון להגיע לישראל ולשפוט לראשונה בתכנית אקס פקטור מחוץ לגבולות בריטניה או ארה"ב.

בשלב זה מאשרים ברשת שלוהקו חמישה שופטים: נטע ברזילי, רן דנקר, מרגלית צנעני, אביב גפן ומירי מסיקה. את התכנית תנחה לירון ויצמן.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
שימי תבורי לאירוויזיון 2022?

רשת נמצאים בימים אלה בעיצומו של הליך ליהוק המתמודדים שישתתפו בעונה הקרובה של אקס פקטור ויתמודדו על הזכות לייצג את ישראל באירוויזיון 2022. בין המתמודדים שמקיימים מגעים עם הפקת התכנית ניתן למצוא את שימי תבורי, בן 68, אחד הזמרים הידועים בישראל ואביו של הזמר בן-אל תבורי. תבורי ניסה לייצג את ישראל באירוויזיון פעמיים: ב- 1991 השתתף בקדם אירוויזיון עם השיר "מתגעגע לרומנטיקה" שהגיע למקום ה- 11 מתוך 12. ב- 1993 שב לתחרות הקדם אירוויזיון עם השיר "חי את מה שיש" עימו הגיע למקום השמיני מתוך 12.

עוד מתמודדת שברשת 13 מנסים ללהק לתכנית היא הזמרת והשחקנית עדי כהן, בת 40, שהגיעה למקום השלישי בתכנית "כוכב נולד" ב- 2004. כהן גם ניסתה את מזלה במסגרת קדם אירוויזיון 2011 עם השיר "רק על אהבה" שהגיע למקום השלישי מתוך 10.

גם לירון לב, בן 38, זמר ושחקן שהתמודד ב"כוכב נולד" בשנת 2004 והגיע למקום הרביעי, נמצא במגעים עם רשת 13 לגבי התמודדותו ב"אקס פקטור".
אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 44 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018. באירוויזיון האחרון הגיעה ישראל למקום 17 בעזרת השתתפותה של עדן אלנה שביצעה את השיר "Set Me Free".

 

 בנו הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

    פרסומת: מחפשים צלם חינה? LaVie Photography הם הטובים ביותר!