תומך בלתי צפוי: כריסטר ביורקמן או בשמו הידוע ״מר אירוויזיון״ נקב בשמה של ברברה פראבי הצרפתייה כפייבוריטית האישית שלו לזכות באירוויזיון 2021.

כריסטר ביורקמן (Christer Björkman), האיש שאחראי למלודיפסטיבלן (הקדם השוודי) ב-20 השנים האחרונות, זה שנמצא בצוות ההפקה של האירוויזיון בשנים האחרונות והולך להיות חבר בהפקה של האירוויזיון האמריקאי, נמצא כעת ברוטרדם הפעם בתור הפרשן השוודי עבור רשת השידור השוודית SVT. ביורקמן חשף היום כי הפייבוריטית האישית שלו לזכייה באירוויזיון 2021 היא לא אחרת מאשר ברברה פראבי (Barbara Pravi) הצרפתייה, ששרה את השירה "Voilà".

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
ביורקמן ציין זאת במסגרת פודקסט של ה- BBC, בו הוא התראיין בעיקר על האירוויזיון האמריקאי, אך הדקות האחרונות בדיון התמקדו באירוויזיון המקורי, זה שמתרחש בימים אלה ברוטרדם.

המנחה של הפודקסט, אמילי מאיטליס (Emily Maitlis), שאלה את ביורקמן, איך לדעתו יסתיים אירוויזיון 2021 ומי יהיה הזוכה, הוא התחמק מהשאלה, אך כן ציין שהפייבוריטית הפרטי שלו היא צרפת. גם ביורקמן כמו כולם השווה את פראבי לזמרת הצרפתייה והאגדתית אידית פיאף (Édith Piaf), ואמר כי לאחר האזנת השיר של אידית ׳פאדאם פאדאם׳ ושירה של ברברה, לא ניתן לחמוק מההשוואה בין השתיים.
בסיום הראיון ביורקמן נשאל לגבי המוזרויות של האירוויזיון האירופי, וכיצד יתמודד עם אלה האירוויזיון האמריקאי, הוא ענה כי הוא בטוח שהתחרות האמריקאית תיקח את התחרות למחוזות אחרים, שונים מאלה האירופאיים, ותעשה זאת בהצלחה.

״אני מאמין שהם בהחלט מוכנים להרים מופע עם מוזיקה טובה והופעה מצויינת. חלק מה׳קאמפ׳ שיש באירופה מגיע משוני תרבותי, שהוא רב הרבה מאשר זה שבאמריקה.״
צרפת באירוויזיון 2021

"Voilà" (בעברית: "הינה") הוא שם השיר שיבוצע על ידי ברברה פראבי (Barbara Pravi) אשר תייצג את צרפת בגמר הגדול של אירוויזיון 2021 שיתקיים ב- 22 במאי. מילות השיר נכתבו על ידי הזמרת יחד היוצרים איגיט (Igit) ולילי פו (Lili Poe). השיר כולו מבוצע בשפה הצרפתית ועוסק בחשיפתה של הזמרת: "זה מה שאני. זה כל מה שיש לי. זה לא הרבה, אבל זו האמת שלי", אמרה הזמרת. "המסר שלי לכל אחיותי הוא 'אנחנו לא צריכות להתחבא. בואו נהיה מי שאנחנו, בלי להתחבא ובלי לחשוש'".

צרפת מדורגת במקום השני בטבלאות ההימורים לקראת אירוויזיון 2021.

זו תהיה ההשתתפות ה- 64 של צרפת באירוויזיון אשר השתתפה בכל האירוויזיונים מאז 1956, פרט לשנים 1974 ו- 1982. צרפת זכתה 5 פעמים במקום הראשון, אך הזכייה האחרונה של המדינה הייתה בשנת 1977.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!