שעות ספורות לפני משדר חצי הגמר השני של אירוויזיון 2021 בדקנו מה טבלאות ההימורים מספרות על סיכויי העליה של כל מדינה ומדינה.
אתמול (יום רביעי) נערכה חזרת השופטים של חצי הגמר השני, בה צפו השופטים מהמדינות המתחרות בחצי הגמר ודירגו אותם, כך שבשלב זה כבר נקבעו 50% מתוצאות התחרות וכעת הפקת התחרות מחכה למשדר הערב בו יצביע הקהל ויעניק את 50% מהקולות הנותרים. אך רובנו מאוד סקרנים לדעת מה התוצאות שצפויות להתקבל הערב ולכן, יש שיאמרו שטבלאות ההימורים עשויות לרמוז על התוצאות. מי צפוי לעלות לגמר מתוך חצי הגמר השני?

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו

 
לפני כשבוע וחצי, לפני שהחלו החזרות, עשר העולות לגמר היו: שוויץ, איסלנד, בולגריה, פינלנד, סן מרינו, יוון, מולדובה, סרביה, פורטוגל ואוסטריה. אך כעת, לאחר החזרות, כשהתמונה הולכת ומתבהרת בעקבות פרסום קטעי וידאו ברשת מתוך החזרות – מי צפוי לעלות לגמר? התשובה היא שהתמונה לא השתנתה הרבה: שוויץ, בולגריה, איסלנד, יוון, פינלנד, סן מרינו, פורטוגל, סרביה, אלבניה ואוסטריה.
מעיון בטבלה העדכנית, ניתן להבחין בתמורות מעניינות: מולדובה ירדה משמעותית בטבלאות ההימורים וכרגע מדורגת רק במקום ה- 11 בסיכויי הזכיה לעלות לגמר. אלבניה נכנסת אל המקום התשיעי ומבטיחה, כביכול, את מקומה בגמר בזכות חזרות מוצלחות, ואילו גם פורטוגל מחזקת את סיכוייה לעלות לגמר. גאורגיה ופולין נראות כחסרות סיכוי להפתיע ולעלות לגמר אירוויזיון 2021..
עד כמה טבלאות ההימורים מדוייקות?

נציץ בחצי הגמר הראשון של אירוויזיון 2021 – טבלת ההימורים צדקה ב- 9 מתוך 10 המדינות כאשר ההפתעה הגדולה הייתה דווקא השיר הישראלי שדורג רק במקום 12 ובכל זאת הצליח לעלות לגמר, כאשר קרואטיה, שדורגה במקום השמיני, לא צלחה לעלות לגמר.

נלך אחרונה לשנת 2018 – בחצי הגמר הראשון, המועמדות לעלות לגמר על פי טבלאות ההימורים הן: ישראל, קפריסין, צ'כיה, אסטוניה, בולגריה, יוון, אוסטריה, ליטא, ארמניה ובלגיה. בפועל? יוון, ארמניה ובלגיה נשארו מחוץ לגמר הגדול! למרבה ההפתעה, אלבניה, שדורגה בטבלאות ההימורים במקום 17 הצליחה לעלות לגמר.

בחצי הגמר השני באותה שנה המועמדות לעלות לגמר על פי טבלאות ההימורים הן: נורווגיה, שוודיה, מולדובה, אוקראינה, אוסטרליה, פולין, הולנד, דנמרק, הונגריה ולטביה. בפועל? פולין ולטביה נשארו בחוץ! בחצי הגמר השני הצליחה סרביה לעלות לגמר למרות שבטבלאות ההימורים דורגה רק במקום ה- 16.

אם כך המסקנה המתבקשת היא שטבלאות ההימורים מדייקות בכ- 70%-90% ולכן יתכנו הערב הפתעות נוספות.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!
    פרסומת: מחפשים צלם בר מצווה? רק LaVie Photography!