דאנקן לורנס, הזוכה ההולנדי באירוויזיון 2019, אובחן כחיובי לקורונה. לורנס תוכנן להופיע בגמר הגדול של אירוויזיון 2021 ולהגיש את הפרס לזוכה החדש.
זוכה אירוויזיון 2019, דאנקן לורנס (Duncan Laurence), אובחן כחיובי לקורונה ולכן לא יוכל לקחת חלק במופע הגמר אשר תוכנן עבורו ובנוסף לא יוכל להגיש את גביע הניצחון לנציג הזוכה – כך אישור איגוד השידור האירופי.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
"דאנקן לורנס, זוכה אירוויזיון 2019 עבור הולנד שתוכנן להופיע בשידור חי בגמר שיתקיים ביום שבת, אובחן כחיובי לקורונה", כותב איגוד השידור האירופי בהצהרה רשמית. ""לזמר יש תסמינים קלים. בגלל שתקופת הבידוד הנדרשת היא לפחות 7 ימים, דאנקן לא יוכל להפיע בשידור החי באולם 'אהוי רוטרדם', אך עדיין יקח חלק במופע בדרך אחרת".

ביום שני האחרון נבדק הזוכה ההולנדי ונמצא שלילי לקורונה, כך שהופעתו עם השיר "Feel Something" בתחילת חצי הגמר הראשון התקיימה בהתאם להנחיות. אתמול החל הזמר להציג תסמינים ובדיקתו האחרונה הראתה שהוא חיובי לקורונה.
"דאנקן מאוכזב מאוד לאחר שציפה להופיע על בימת האירוויזיון במשך שנתיים. אנחנו עדיין שמחים על כך שהוא יוכל לקחת חלק בגמר התחרות בדרך אחרת", אמר מנהלו.

"אנחנו כמובן מאוכזבים בעיקר עבור דאנקן", אמר מפיק האירוויזיון – סיטסה באקר. "מגיע לו להופיע על בימת האירוויזיון לאחר זכייתה האחרונה והצלחתו הבינלאומית עם השיר 'Arcade'. לא יכולנו להיות גאים יותר בהופעתו הפותחת של חצי הגמר הראשון. אנו מאחלים לדאנקן החלמה מהירה".

נזכיר שחבר הלהקת הליווי של הזמר האיסלנדי אובחן השבוע גם כן כחיובי לקורונה ולכן המשלחת האיסלנדית לא תופיע בשידור החי אלא תשתתף בתחרות יחד עם הקלטה שצולמה מראש במהלך החזרות. בנוסף גם נציגת אוסטרליה, שכשלה לעלות לגמר מתוך חצי הגמר הראשון, לא יכלה להגיע לרוטרדם בגלל מגבלות היציאה מאוסטרליה בשל החשש מכניסה מחודשת של הנגיף לשטחי אוסטרליה ולכן הופעתה הוקלטה מראש.

חצי הגמר השני יערך הערב (יום חמישי) ואילו הגמר הגדול יתקיים ביום שבת, 22 במאי בשעה 22.00 בלילה, בשידור ישיר מרוטרדם שבהולנד!
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!
    מחפשים צלם בר מצווה? בחרו רק ב- LaVie Photography!