הסוף לשמועות: הראפר האמריקאי פלו רידה (Flo Rida) יופיע באירוויזיון עם הזמרת שמייצגת את סן מרינו – סנהיט.

איגוד השידור האירופי ה-EBU, מאשר היום כי הרפאר פלו רידה (Flo Rida) יתמודד באירוויזיון. הראפר האמריקאי יצטרף לזמרת סנהיט (Senhit) שמייצגת את המדינה הזעירה סן מרינו (30,000 תושבים במדינה) עם השיר הפופ ״Adrenalina״. נזכיר כי סן מרינו מתמודדת בחצי הגמר השני שייערך ביום חמישי הקרוב – 20 במאי 2021.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
עד עכשיו דבר הופעתו של פלו רידה היה תעלומה, שכן גם בחזרות, לצידה של סנהיט היה ראפר שמילא את מקומו וביצע את חלק הראפ של השיר. המשלחת של סן מרינו, רצתה לייצר מומנטום והפכה את דבר הופעתו באירוויזיון לטריק יח״צ בפני עצמו, ולא אישרו או הכחישו את דבר השתתפותו. לא רק זה אלא שבאחת החזרות האורנמנט, אותו חפץ שמכסה את ראשה של סנהיט בתחילת השיר, הכיל תמונות של פלורידה וסימני שאלה, על מנת להדגיש את השאלה ״האם פלורידה ישתתף באירוויזיון???״, בכל מקרה כעת התשובה ברורה: פלו רידה משתתף באירוויזיון.

סן מרינו ביקשה אישור מיוחד מה- EBU שהזמר יקח חלק בהופעה שלהם, וגם לא לחשוף אותו בעצמם אלא לתת לו לעדכן על דבר השתתפותו בתחרות. דובר ה-EBU מסר: ״בהמשך לבקשתה של המשלחת מסן מרינו, הסכמנו אנחנו, רשות השידור המארחת וקבוצת היחוס להציב באופן זמני זמר שימלא את מקומו של פלו רידה במהלך החזרות וזאת בתנאי שהזמר אכן יקח חלק בחזרה הגנרלית ובהופעות החיות עצמן.״
סן מרינו באירוויזיון 2021

"Adrenalina" (בעברית: "אדרנלין") הוא שם השיר שיבוצע על ידי הזמרת סנהיט(Senhit) אשר תייצג את סן מרינו בחצי הגמר השני של אירוויזיון 2021 שיתקיים ב- 20 במאי. השיר נכתב על ידי הכותבים הבאים: שאנל טוקיה (Chanel Tukia), פלו ריידה, ג'ימי גוקר (Jimmy Joker), ג'וי דב (Joy Deb), לינאה דב (Linnéa Deb), קני סילברדיק (Kenny Silverdique) מאלו רוצאלאיינן (Malou Ruotsalainen), סנהיט, סוזי פי (Suzi P) ותומאס סטנגארד (Thomas Stengaard). פרט לשם השיר, השיר מבוצע בשפה האנגלית.

סנהיט נבחרה לייצג את סן מרינו בבחירה פנימית כבר לקראת אירוויזיון 2020 אך ההתמודדות בתחרות לא יצאה לפועל בשל ביטולה בעקבות התפרצות מגפת הקורונה. לכן, רשת הטלוויזיה של סן מרינו בחרה להמשיך את שיתוף הפעולה עם הזמרת גם לקראת אירוויזיון 2021.

בימים אלה מדורגת סן מרינו במקום העשירי בטבלאות ההימורים לקראת אירוויזיון 2021.

זו תהיה ההשתתפות ה- 11 של סאן מרינו באירוויזיון כאשר מיקומה הגבוה ביותר בתחרות של הרפובליקה הזעירה עד כה הוא המקום ה- 19 אשר ניתן לה באירוויזיון 2019 עבור השיר "Say Na Na Na" אשר בוצע על ידי הזמר הטורקי סרהט (Serhat).
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!