האפליקציה של תחרות האירוויזיון תאפשר לצופים לקבוע את עוצמת מחיאות הכפיים שכל מדינה תקבל בסוף ההופעה שלה.
בתדרוך פרשנים שנערך היום בשעות הבוקר, רשת הטלוויזיה ההולנדית ואיגוד השידור האירופי הכריזו שהקהל בבית יוכל להשפיע על כמות ועוצמת מחיאות הכפיים שכל הופעה תקבל בסופה. אפשר להיכנס לאפליקציה בזמן ההופעה של המדינה, ללחוץ על הכפתור כמה פעמים שתרצו וכמות הלחיצות בסוף תקבע את הווליום והכמות של מחיאות הכפיים בסוף ההופעה בזמן השידור החי. 

אפליקציות דומות עזרו לקבוע את כמות מחיאות הכפיים השנה בכמה קדמי אירוויזיון. בקדם אירוויזיון הנורווגי (Melodi Grand Prix), אנשים יכלו ללחוץ באפליקציה על כפתור שגורם לבועות להופיע על המסך המרמזות על כך שהשיר מצא חן בעיניי הצופים. השימוש באפליקציות מסוג זה מגיע על רקע הקהל המועט שיהיה נוכח באולם.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
את האפליקצייה אפשר להוריד מהאתר הרשמי של תחרות האירוויזיון – לחצו כאן!

חצי הגמר הראשון יערך הערב, 18 במאי, בשעה 22.00 שעון ישראל ובו תתמודד נציגת ישראל עדן אלנה. חצי הגמר השני יערך ביום חמישי ואילו הגמר הגדול יתקיים ביום שבת, 22 במאי בשעה 22.00 בלילה, בשידור ישיר מרוטרדם שבהולנד!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!
    מחפשים צלם בר מצווה? בחרו רק ב- LaVie Photography!