דסטיני ורוקסן, נציגות מלטה ורומניה בהתאמה, נכנסו לבידוד יחד עם כל חברי משלחתן בעקבות התפרצות קורונה בקרב המשלחת האיסלנדית והפולנית אשר שוהות יחד עימן במלון.

נציגת מלטה, דסיטיני (Destiny), אשר מדורגת במקום השלישי בטבלאות ההימורים, קיבלה הנחייה מאיגוד השידור האירופי להיכנס לבידוד משום שהזמרת ושאר חברי המשלחת המלטזית שוהים במלון יחד עם חברי המשלחת האיסלנדית והפולנית. נזכיר כי חבר במשלחת האיסלנדית וחבר נוסף במשלחת הפולנית נמצאו חיובים לקורונה.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Destiny (@destinyofficial_x)

גם נציגת רומניה נכנסת לבידוד

נציגה נוספת ששוהה באותו מלון ותיאלץ להיכנס לבידוד יחד עם כל חברי משלחתה היא רוקסן (Roxen) – נציגת רומניה לאירוויזיון 2021. רוקסן ודסטיני לא תגענה לטקס הפתיחה ("השטיח הטורקיז") שנערך הערב בשעה 19.15 במסוף השייט שברוטרדם. כל חברי המשלחות יאלצו לערוך היום ומחר בדיקת קורונה כדי לוודא שאין בקרבן נדבקים בנגיף.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ROXEN (@isroxen)

קורונה במשלחת של איסלנד ופולין

ביומיים האחרונים הצהיר איגוד השידור האירופי כי במהלך בדיקת קורונה שגרתית, אשר נערכת לחברי המשלחות מידי יום, נמצא כי חבר במשלחת האיסלנדית וחבר אחר במשלחת הפולנית נמצאו חיוביים לנגיף הקורונה. כל חברי משלחות אלה הוכנסו לבידוד ויעדרו מטקס הפתיחה שבו תחרות האירוויזיון תקבל את פניהם של המתמודדים. באיגוד השידור אירופי מקווים שלא מדובר בהתפרצות קורונה רחבה בקרב חברי המשלחות.

בשלב זה לא ידוע האם המשלחת הפולנית והאיסלנדית תוכלנה להתמודד בחצי הגמר השני שיתקיים ביום חמישי (20 במאי). במידה ומשלחות אלה לא תוכלנה להתמודד בתחרות יחליטו חברי המשלחת האם לעשות שימוש בהקלטה של הופעתם מתוך החזרה שהתקיימה ביום חמישי או שאולי תעשה שימוש בהקלטת הגיבוי שצולמה במדינתן בחודש מרץ.

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!