כל חברי המשלחת הפולנית, כולל הזמר הפולני, נכנסו לבידוד לאחר שחבר במשלחתם נימצא חיובי לקורונה.

איגוד השידור האירופי שחרר הודעה מיוחדת בה נמסר כי במהלך בדיקה שגרתית של קורונה, אשר נערכת לחברי המשלחות מידי יום, נמצא כי חבר במשלחת הפולנית נמצא חיובי במהלך היום (15 במאי). חבר המשלחת, שזהותו לא פורסמה, היה לאחרונה באולם התחרות ביום חמישי כאשר כל יתר חברי המשלחת נמצאו שליליים. על פי הפרוטוקול ההולנדי לקיום התחרות, נכנס חבר המשלחת לבידוד. כל יתר חברי המשלחת הפולנית, וביניהם הזמר רפאל (RAFAŁ), יבצעו בדיקות קורונה וישהו גם כן בבידוד.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו

כתוצאה מכך, המשלחת הפולנית תיאלץ לוותר על נוכחותה בטקס קבלת הפנים ("השטיח הטורקיז") למשלחות השונות שיתקיים ביום ראשון (16 במאי).

בשלב זה לא ידוע האם המשלחת תוכל להתמודד  בחצי הגמר השני שיתקיים ביום חמישי (20 במאי). במידה והנציג הפולני לא יוכל להתמודד בתחרות יחליטו חברי המשלחת האם לעשות שימוש בהקלטה של ההופעה הפולנית מתוך החזרה שהתקיימה ביום חמישי או שאולי תעשה שימוש בהקלטת הגיבוי שצולמה בפולין בחודש מרץ.
פולין באירוויזיון 2021

"The Ride" (בעברית: "הנסיעה") הוא שם השיר שיבוצע על ידי הזמר רפאל ברזוזובסקי (Rafał Brzozowski) אשר ייצג את פולין בחצי הגמר השני של אירוויזיון 2021 שיתקיים ב- 20 במאי. השיר נכתב על ידי צוות כותבים שוודי אשר כולל את: יואקים אוברניוס (Joakim Övrenius), תומאס קרלסון (Thomas Karlsson), קלרה רובנסון (Clara Rubensson) ויוהאן מאוריצסון (Johan Mauritzson). השיר, אשר משולב סינט-פופ יחד עם סאונד מאייטיז, מבוצע כולו בשפה האנגלית.

בימים אלה מדורגת פולין במקום 35 בטבלאות ההימורים לקראת אירוויזיון 2021.

רפאל  ברזוזובסקי (Rafał Brzozowski) – מי זה?

רפאל, בן 39, החל את הקריירה המוסיקלית שלו לפני עשור (2011) כשהתמודד בעונה הראשון של The Voice בפולין. ב- 2012 שחרר את הלהיט “Tak blisko” שהיה לשיר שהורד הכי הרבה פעמים בפולין ב- 2012 וב- 2013. מאז שחרר הזמר ארבעה אלבומים.

ב- 2017 ניסה רפאל לייצג את פולין באירוויזיון כשהגיע למקום השני בקדם אירוויזיון עם השיר “Sky Over Europe”. באותה שנה החל להנחות תכנית קבועה ברשת הטלוויזיה הפולנית (TVP).

רפאל מוכר לעולם האירוויזיון: ב- 2019 שימש כשופט בצוות השיפוט הפולני באירוויזיון, אשר העניק לאוסטרליה 12 נקודות. בשנה שעברה הנחה הזמר את תחרות האירוויזיון לילדים (Junior Eurovision Song Contest) שהתקיימה בוורשה שבפלין.

זו תהיה ההשתתפות ה- 23 של פולין באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא המקום השני בשנת הבכורה 1994 עם השיר "To nie ja!" בביצוע של אדיטה גורניאק (Edyta Górniak).

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!