הזמר הבריטי, ג'יימס ניומן, עלה לבמה לחזרה שנייה עם השיר "Embers". השארו מעודכנים עם כל הדיווחים מרוטרדם שבהולנד...
ג'יימס ניומן הבריטי עולה על הבמה, לבוש בג'קט עור עומד על פודיום מוקף בארבעה רקדנים הלבושים בלבן ומנגנים בטרומבונים, על רקע תאורה אדומה וכחולה. על הבמה יש שני אובייקטים בצורת חצוצרות גדולות מאוד, ספק אם יש בהם צורך. ג'יימס לא רוקד אך בהמשך השיר יורד מן הפודיום ובסיומו חוזר אליו. מבחינה ווקאלית ספק עם ג'יימס שר את השיר היטב. השיר הטוב אבל הבימוי הבימתי לוקה בחסר וחסר מעוף.

כתבנו, יוסי טולדנו, חושש שהשיר עשוי לזכות במקום האחרון, אך ההימור האישי שלי הוא 15-20 מאוד ריאלי.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
בריטניה באירוויזיון 2021

"Embers" (בעברית: "גחלת") הוא שם השיר שיבוצע על ידי הזמר ג'יימס ניומן (James Newman) אשר ייצג את בריטניה בגמר אירוויזיון 2021 שיתקיים ב- 22 במאי. את השיר כתב ג'יימס ניומן עצמו יחד עם קונור בלייק (Conor Blake), דני שאה (Danny Shah), טום הולינגס (Tom Holings) וסמואל ברנאן (Samuel Brennan). השיר מבוצע בשפה האנגלית.

בריטניה מדורגת בימים אלה במקום 25 בטבלאות ההימורים לקראת אירוויזיון 2021.
ג'יימס ניומן (James Newman) – מי זה?

ג'יימס ניומן הוא זמר ויוצר. אחיו של הזמר הבריטי הידוע ג'ון ניומן (John Newman). הוא כתב לאמנים רבים ואף זכה בפרס הבריט (Brit Award) עבור השיר הטוב ביותר לשנת 2014 – "Waiting All Night" בביצוע של Rudimental יחד עם אלה אר (Ella Eyre). הוא כתב גם את השיר האירי לאירוויזיון 2017 – "Dying To Try".

לפני כשנתיים הודיעה רשת הטלוויזיה הבריטית, BBC, כי לא תערוך קדם אירוויזיון אלא תשתף פעולה עם חברת התקליטים BMG בבחירת השיר והנציג הבריטי לאירוויזיון 2020. ג'יימס ניומן נבחר לייצג את בריטניה. הזמר שחרר בעבר מספר שירים כזמר יחד עם זמרים אחרים אך שירו לאירוויזיון 2020 היה השיר הראשון ששחרר לבדו.

ג'יימס ניומן (James Newman) אמור היה לבצע על בימת אירוויזיון 2020 את השיר "My Last Breath". השיר דורג במקום 23 בטבלאות ההימורים, רגעים ספורים לפני שהתקבלה הידיעה על ביטול התחרות.

לבריטניה היסטוריה ארוכה מאוד עם התחרות. ההשתתפות הראשונה הייתה כבר ב- 1957, והשנה זו תהיה ההשתתפות ה- 63 של בריטניה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא כמובן המקום הראשון בו זכו 5 פעמים. הזכייה האחרונה הייתה בשנת 1997.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!