מדינות הגמר (איטליה, גרמניה, צרפת, ספרד ובריטניה) הגרילו היום את מיקומם בסדר ההשמעה במהלך גמר אירוויזיון 2021. קבלו את תוצאות ההגרלה.
המדינות אשר מתמודדות אוטומטית בגמר האירוויזיון, אשר מממנות את עיקרן העלויות של שידור התחרות (איטליה, גרמניה, ספרד, צרפת ובריטניה), ערכו במהלך שעות הצהריים מסיבות עיתונאים ובמהלכם הגרילו נציגיהם את מיקום שירם בסדר השירים בגמר האירוויזיון. לא מדובר במיקום מדוייק אלא בחלוקה לחלקו הראשון של הגמר (שיר מספר 1-13) או חלקו השני של הגמר (שיר מספר 14-26). לפניכם תוצאות ההגרלה: 

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
איטליה – חלקו השני של הגמר (שיר מס' 14-26)
גרמניה
– חלקו השני של הגמר (שיר מס' 14-26)
צרפת
– חלקו השני של הגמר (שיר מס' 14-26)
בריטניה
– חלקו הראשון של הגמר (שיר מס' 1-13)
ספרד – חלקו הראשון של הגמר (שיר מס' 1-13)

הולנד הגרילה כבר בשנה שעברה את מיקומה בגמר והיא תופיע כשיר מספר 23. יתר המדינות שיעלו לגמר מתוך חצאי הגמר יגרילו את מיקומם במהלך מסיבות העיתונאים שיתקיימו עם סיום שידור חצאי הגמר. את סדר השירים הסופי של השירים תקבע הפקת האירוויזיון כדי ליצור רשימה מגוונת בה לא תיהיה סדרה של שירים שקטים או קצביים ברצף.

להגרלה זו יש חשיבות יתרה משום שידוע שלמדינות אשר מופיעות לקראת סיום סדר השירים ישנו יתרון מאחר והשיר עדיין טרי בזיכרון ולכן גורף קולות רבים יותר.

חצאי הגמר של אירוויזיון 2021 יתקיימו ב- 18 וב- 20 במאי באולם "אהוי" שברוטרדם. הגמר הגדול, בהשתתפותם של 26 מדינות, יתקיים ב- 22 במאי.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!
    מחפשים צלם בר מצווה? בחרו רק ב- LaVie Photography!