הצמד מדנמרק, Fyr & Flamme, עלה לבמה לחזרה שנייה עם השיר "Øve os på hinanden". השארו מעודכנים עם כל הדיווחים מרוטרדם שבהולנד...

המדינה האחרונה להופיע הערב ולחתום את סבב החזרות השני של משתתפות חצאי הגמר היא דנמרק. הצמד הדני, Fyr & Flamme, עלו להופיע בלבוש זהה לחלוטין לזה שלבשו בקדם הדני בו זכו. יספר לבוש במקטורן סגלגל, גופיה לבנה ומכנס אפור. לאוריטיס, הצלע השניה שבצמד, עם מקטורן כסוף וחולצצה לבנה, ומנגן בגיטרה. התאורה מתאפיינת באורות ניאון סגולים-תכולים, כאילו שחסרו לנו שירים שהשתמשו בהרכב צבעים זה (ישראל, קרואטיה, פולין למשל). מדובר בשיר דיסקו איייטיזי טיפוסי וקליל.

יספר השתפר ונתן ביצוע טוב יותר מזה שנתן בחזרה הראשונה. הוא עובר אנרגטי, רוקד בהתלהבות ולקראת סוף השיר קיים קטע בו הוא נושא את המיקרופון על הסטנד, לאורך המסלול. קצת לאחר מכן, יספר מקבל צילום 360 מעלות סביבו שמצטלם מצוין. באופן כללי, ניתן לומר שההופעה מאד זהה לקדם הדני. מבחינה קולית הביצוע סביר – לא זה מה שיכריע את סיכויי העלייה לגמר של הרכב זה.

צפו בקטע מתוך החזרה השנייה של דנמרק:

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
דנמרק באירוויזיון 2021

"Øve os på hinanden" (בעברית: "בואו נתאמן אחד על השני") הוא שם השיר שיבוצע על ידי הצמד Fyr & Flamme אשר ייצג את דנמרק בחצי הגמר השני של אירוויזיון 2021 שיתקיים ב- 20 במאי. השיר נכתב על ידי לאוריץ עמנואל (Laurits Emanuel) ומבוצע כולו בשפה הדנית. עם בחירתו של הצמד לתחרות האירוויזיון, הובטח שהשיר ישאר בשפה הדנית ולא יתורגם לאנגלית. כתוצאה מכך, זו הפעם הראשונה מזה 24 שנים שיבוצע באירוויזיון שיר שכולו בשפה הדנית.

בימים אלה מדורגת דנמרק במקום 28 בטבלאות ההימורים לקראת אירוויזיון 2021.
Fyr & Flamme – מי הם?

Fyr & Flamme הם צמד מדנמרק שמורכב מיוספר גרוט' (Jesper Groth) ולאוריטס עמנואל (Laurits Emanuel). השניים מבצעים שירים מקוריים וחדשים על טהרת מוסיקת ה- 80' כאשר הסאונד המייחד אותם הוא השימוש בכלים ובפאקטים האופיינים למוסיקה משנות השמונים.

הצמד שחרר את שיריו הראשונים בשנת 2020 כאשר שירם הראשון כבש את ראש מצעדי הלהיטים. ב- 2021 התמודדו בקדם אירוויזיון של דנמרק וזכו במקום הראשון.

זו תהיה ההשתתפות ה- 49 של דנמרק באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה הוא המקום הראשון בשנים 1963, 2000 ו- 2013. הזכייה האחרונה הייתה בזכות השיר "Only Teardrops" בביצוע של אמלי דה פורסט (Emmelie de Forest).
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!