נציגת הולנד באירוויזיון 2014 תשמח לייצג שוב את הולנד במידה ויהיה לה שיר מתאים. האם אילזה, שהביאה להולנד את המקום השני, תוכל לשחזר את ההצלחה?
אילזה דה-לאנגה (Ilse DeLange), נציגת הולנד באירוויזיון 2014, הודיעה שתשמח לחזור לתחרות האירוויזיון כמתחרה מן המניין אם יהיה לה את השיר המתאים. הזמרת, שזכתה במקום השני כחלק מהרכב The Common Linnets, אמרה: "אני אשמח לעשות את זה שוב".

אילזה המשיכה להיות מעורבת בתחרות אחרי ההצלחה שלה ב- 2014. ב- 2019, היא הייתה חלק מהמשלחת ההולנדית שראתה את דאנקן לורנס (Duncan Laurence) זוכה באירוויזיון עבור המדינה שלהם.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
שנה שעברה אילזה ייצגה את הולנד בתחרות השיר האירופי החופשי (The Free European Song Contest) עם השיר "Changes", וסיימה במקום השני, אחרי ספרד שניצחה בתחרות. היא גם הופיעה במופע האירווזיזיון המיוחד שנערך בעקבות ביטול האירוויזיון בשל התפרצות מגפת הקורונה – "Eurovision: Europe Shine a light":

נזכיר, ששותפה להרכב The Common Linnets, ויילון (Waylon), חזר להתמודד באירוויזיון 2018 עם השיר "Outlaw In 'Em" שהגיע למקום ה- 18 בגמר האירוויזיון.

מקור: AD.nl
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!