רשת הטלוויזיה האוקראינית חשפה פרטים לגבי הופעת הגיבוי שצילמה הלהקה האוקראינית GO_A למקרה שלא תוכל להשתתף בתחרות בשל מגבלות הקורונה.
רשת הטלוויזה האוקראינית, UA, חשפה וידאו ביוטיוב כחלק מסדרת הטלוויזיה "Hello Eurovision!" בו ניתן לראות את תהליך הצילום של הקלטת הגיבוי בו מופיעה להקת GO_A עם השיר "Shum", למקרה שבה הלהקה לא תוכל להתמודד בתחרות בשל מגבלות הקורונה.

מתוך הוידאו הקצר ניתן להבין כיצד תוכננה הבמה של השיר האוקראיני, כאשר הביצוע נשאר דומה לקונספט של הקליפ. על הבמה ניתן היה לראות עצים מתים, שלג ושערי ברזל. סגנון הלבוש של חברי הלהקה נשאר כהה מאוד בדומה לקליפ.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
בשלב זה אנו לא יודעים אם אוקראינה תבצע את אותה הופעה גם על הבמה ברוטרדם או שלרוטרדם הוכנו הפתעות אחרות. אוקראינה צפויה לערוך את החזרה מחר (יום ראשון) בשעה 17.00, אז נדע האם הם שמרו על קונספט זהה גם ברוטרדם.

נזכיר שכל משלחת שמתמודדת השנה באירוויזיון נדרשה לצלם בחודש מרץ הקלטת גיבוי למקרה שחברי המשלחת לא יוכלו לקחת חלק בתחרות בשל מגבלות הקורונה. נכון לרגע זה, אוסטרליה היא המדינה היחידה שלא יכלה להגיע לרוטרדם ותעשה שימוש בהקלטת הגיבוי. הפקת האירוויזיון מתכננת לחשוף את כל הקלטות הגיבוי במשדר מיוחד שיקרא "Eurovision Song Celebration" שיתקיים לקראת סוף החודש.
אוקראינה באירוויזיון 2021

"Shum" (בעברית: "הינה") הוא שם השיר שיבצע ההרכב GO_A אשר ייצג את אוקראינה בחצי הגמר הראשון של אירוויזיון 2021 שיתקיים ב- 18 במאי. מילות השיר נכתבו על ידי חברי הלהקה קטרינה פבלנקו (Kateryna Pavlenko), טאראס שבצ'נקו (Taras Shevchenko) ואיגור דידנצ'וק (Igor Didenchuk). השיר כולו מבוצע בשפה האוקראינית. השיר עוסק ב"להעיר ולזמן את האביב ולזרז את התעוררות כל היצורים החיים אחרי החורף". מדובר באינטרפרטציה מודרנית לשיר אביב פולקלוריסטי-אוקראיני בעל שם זהה.

זו תהיה ההשתתפות ה- 16 של אוקראינה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא המקום הראשון בשנים ב- 2004 וב- 2016. הזכייה האחרונה התרחשה בשנת 2016 עם השיר "1944" בביצוע של ג'אמלה (Jamala).
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!