זוכת אירוויזיון 2018, נטע ברזילי הישראלית, מביעה התלהבות מהשיר הרוסי "Russian Woman".

נטע ברזילי, המנצחת שלנו באירוויזיון 2018, הביעה את תמיכתה בנציגת רוסיה לאירוויזיון 2021 – מניז'ה. מניז'ה העלתה סרטון קצר לחשבון האינסטגרם שלה אותו צילמו נטע ברזילי ואורי קפלן (אחד היוצרים הישראליים של השיר הרוסי ), ובו החמיאה ברזילי על השיר: "ממכר, פ**ינג התמכרתי לשיר הזה!", בעוד אורי הכריז כי היא עומדת להיות המנצחת השנה.

כזכור, השיר הרוסי נכתב בעת ביקורה של הזמרת מניז'ה בישראל יחד עם היוצרים הישראליים אורי קפלן ואורי אבני.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
לאחרונה חשפה מניז'ה כי בוצעו שינויים מסוימים בהופעה של "Russian Woman", בעקבותם נוכל לראות הופעה "חיובית יותר" של השיר ברוטרדם. לדברי מניז'ה: "אנחנו לא הופכים את זה למסובך יותר, אבל אנחנו כן הופכים את זה לתזזיתי יותר וחיובי עוד יותר. יהיו בהופעה שלי אלמנטים שיקחו לי את הנשימה".

למניז'ה יצטרפו ברוטרדם מספר זמרי רקע שילוו אותה בזמן ההופעה שלה באולם 'אהוי רוטרדםה. מניז'ה תופיע עם "Russian Woman" בחצי הגמר הראשון שיערך ב-18 במאי הקרוב.רוסיה באירוויזיון 2021

"Russian Woman" (בעברית: "אישה רוסייה") הוא שם השיר שיבוצע על ידי הרכב הזמרת מניז'ה (Manizha) אשר תייצג את רוסיה בחצי הגמר הראשון של אירוויזיון 2021 שיתקיים ב- 18 במאי, שם תתמודד מול נציגת ישראל – עדן אלנה. השיר נכתב על הידי זמרת יחד עם היוצרים הישראליים אורי קפלן ואורי אבני. השיר מבוצע בשפה הרוסית והאנגלית.

רוסיה מדורגת בימים אלה במקום ה- 14 בטבלאות ההימורים לקראת אירוויזיון 2021.

זו תהיה ההשתתפות ה- 23 של רוסיה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה הוא המקום הראשון בשנת 2008 עם השיר "Believe" בביצוע של דימה בילאן (Dima Bilan).הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!