עיריית רוטרדם הודיעה לרוכשי הכרטיסים שחצו את גיל 70 כי לא יוכלו להגיע לאולם התחרות בשל מגבלות הקורונה.
עיריית רוטרדם הודיעה שהכניסה לאולם האירוויזיון מוגבלת עד גיל 69. כל אדם מגיל 70 ומעלה שרכש כרטיס לאירוויזיון 2021 לא יוכל להגיע ולצפות בתחרות השנה מתוך אולם 'אהוי רוטרדם'. בהסתמכות על ההנחיות הנוכחיות להפקת אירועים המוניים בהולנד, אנשים מעל גיל 70 לא יוכלו לבוא לתחרות אפילו אם הם מחוסנים או קיבלו בדיקת קורונה שלילית. 

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
בשנה שעברה מספר אנשים בני 70+ קיבלו כרטיסים לתחרות האירוויזיון במתנה מהעיר רוטרדם, והיו אמורים לקבל כרטיסים חדשים מהעיר גם השנה. 1,900 כרטיסים שנשמרו עבורם יועברו לתושבי העיר כחלק מהחגיגה. 

האנשים שלא יוכלו להגיע לתחרות בגלל השינוי בחוקים עדיין יהיו מוזמנים להנות ממנה. עיריית רוטרדם תשלח חבילות אירוויזיון לבתים שיכללו דגלים, תחתיות לכוסות, לוחות ניקוד וצעיפים. 

חצאי הגמר של אירוויזיון 2021 יתקיימו ב- 18 וב- 20 במאי באולם "אהוי" שברוטרדם. הגמר הגדול, בהשתתפותם של 26 מדינות, יתקיים ב- 22 במאי.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!
    מחפשים צלם בר מצווה? בחרו רק ב- LaVie Photography!