רשת הטלוויזיה הצרפתית מאשרת את השתתפותה באירוויזיון 2022 ומדווחת שתבחר את נציגיה לתחרות הבאה בעזרת קדם אירוויזיון מקומי.

ראש מחלקת הבידור ברשת הטלוויזיה הצרפתית, אלכסנדרה רדה-עמיאל (Alexandra Redde-Amiel), הודיעה שרשת הטלוויזיה הצרפתית תערוך קדם אירוויזיון מקומי כדי לבחור את השיר לאירוויזיון 2022. בראיון לאתר האירוויזיון הצרפתי, "L'Eurovision au Quotidien", היא אמרה:  "כן, הפורמט הזה ישוחזר בשנה הבאה, ואנחנו מאוד שמחים על כך!"

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
היא המשיכה ואמרה שהתחרות תשופר לקראת אירוויזיון 2022: "מצאנו כמה טעויות, כמה דברים שצריך לשפר, כמה דברים שצריך לעבור עליהם, אולי במכניקה. הכל יכול להשתפר." 

"Eurovision France: c’est vous qui décidez", הקדם האירוויזיון הצרפתי, התקיימה בפעם הראשונה השנה, כשממוצע של 2.37 מיליון אנשים צפו בו. 12 שירים התחרו על הזכות לייצג את צרפת ברוטרדם. בצרפת החליטו לשוב לפורמט הקדם אירוויזיון לאחר שב- 2020 השיר שנבחר על ידי ועדה קיבל ביקורת רבה.

צרפת היא המדינה השנייה אשר מאשרת את השתתפותה באירוויזיון 2022, אחרי ישראל.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!