הזמר האסטוני לאירוויזיון 2021, אוקו סוביסטה, חושף רמזים על הופעתו בתחרות. לדבריו, ההופעה תיהיה דומה להופעה שבוצעה בקדם אירוויזיון.
שבוע לפני תחילת החזרות של אירוויזיון, נחשפים רמזים על ההופעה של אוקו סוביסטה (Uku Suviste’s) שייצג את אסטוניה, המדינה שידועה בהופעות החזקות שלה (בדרך כלל) על במת האירוויזיון.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
אוקו והבימאי של ההופעה, דן שיפטון (Dan Shipton), התראיינו לטלוויזיה האסטונית וגילו למה הצופים יכולים לצפות מההופעה האסטונית: ״אנחנו מביאים את ההופעה של אוקו מהקדם האסטוני ומתאימים אותה לבימת האירוויזיון. הופכים את זה לגדול יותר. מדובר לא בשינוי אלא בהתאמה והעמקה בהופעה הקיימת שראינו בקדם האסטוני״.

אסטוניה ידועה בתור מדינה שלרוב משאירה את ההופעה מהקדם גם לאירוויזיון עצמו, עם מספר שינויים קטנים והתאמות. אוקו רמז שישנם מספר דברים ששונו מההופעה בקדם על מנת להעניק חוויה חדשה לצופים באירוויזיון.

הדאגה הגדולה ביותר של אוקו הייתה לא להגיע למצב של הפתעות ואילתור בעת ההופעה באירוויזיון: ״זהו האינטרס של כל זמר על הבמה שהתכנון יצא לפועל בדיוק איך שיועד להיות, כיוון שגם המצלמות מתוכננות לצלם בדיוק את זה״. עוד הוסיף אוקו ״יש הרבה מחשבות ורגשות מסביב להופעה שצריכים לבוא לידי ביטוי, ובאווירה תחרותית כמו זו הדבר הופך למורכב ביותר, לכן אנחנו עובדים על זה קשה מאוד כעת.״
אסטוניה באירוויזיון 2021

"The Lucky One" (בעברית: "בר מזל") הוא שם השיר שיבוצע על ידי הזמר אוקו סוביסטה (Uku Suviste) אשר ייצג את אסטוניה בחצי הגמר השני של אירוויזיון 2021 שיתקיים ב- 20 במאי. השיר נכתב על ידי הזמר יחד עם התמלילנית שרון וון (Sharon Vaughn). השיר כולו מבוצע בשפה האנגלית.

אסטוניה מדורגת בימים אלה במקום 11 בטבלאות ההימורים לקראת אירוויזיון 2021.

זו תהיה ההשתתפות ה- 26 של אסטוניה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה הוא המקום הראשון בשנת 2001 בזכות השיר "Everybody" בביצוע של Tanel Padar, Dave Benton & 2XL.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!