אירוויזיון 2021: הפקת האירוויזיון מפרסמת פרטים חדשים על מופע הפתיחה של גמר האירוויזיון שיעסוק ב"אור".
גרבן באקר (Gerben Bakker), מנהל מופע האירוויזיון, חשף פרטים חדשים הקשורים לטקס הפתיחה של מופע הגמר שיערך ב- 22 במאי. לדבריו, ייפתח הגמר בסרטון על תקווה וחיוביות לגבי העתיד. בסרט שנקרא "Transcending Lights" ("אורות מתעלים") ניתן יהיה לראות כ- 80 צילומים המכילים אור, שקיבלו את ההשראה מאותו כדור אור הזכור מהופעת הניצחון של דאנקן לורנס ההולנדי ב- 2019.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
גרבן באקר עדכן שכל המפעים האומנותיים בחצאי הגמר ובגמר אמורים לייצג את "המיטב של הולנד", והמשמעות שההתמקדות תהיה באומנים מקומיים יותר מאשר הזמנת אומנים מפורסמים בעלי שם עולמי לרוטרדם. 

במופע האומנותי של הגמר יופיעו בין היתר האמנים ההולנדים המפורסמים אפרוג'ק (Afrojack), גלניס גרייס (Glennis Grace) ווולף (Wulf) שאליהם תצטרף תזמורת. גלניס גרייס ייצגה את הולנד באירוויזיון 2005 עם השיר "My impossible Dream" וסיימה במקום 14 בשלב חצי הגמר. באקר הוסיף שהשילוב בין שני הסגנונות אמור לייצג את העוצמה של המוזיקה. הוא גם חשף שזה אמור היה להיות המופע האומנותי של אירוויזיון 2020 שבוטל, כשבתכנון המקורי המופע אמור היה להכיל כ- 150 איש על הבמה. בעקבות ביטול התחרות ולאחר שהיה צריך להתחשב בתקנות הקורונה המופע עודכן מחדש. התזמורת שתלווה את הזמרים הוקלטה מראש מגשר ארסמוס שברוטרדם.

חצאי הגמר של אירוויזיון 2021 יתקיימו ב- 18 וב- 20 במאי באולם "אהוי" שברוטרדם. הגמר הגדול, בהשתתפותם של 26 מדינות, יתקיים ב- 22 במאי.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!
    מחפשים צלם בר מצווה? בחרו רק ב- LaVie Photography!