בפורטוגל החליטו שלא לשדר את חצי הגמר הראשון בשידור חי משום שהמדינה אינה משתתפת בו. חצי הגמר השני ישודר כמתוכנן.

רשת הטלוויזיה של פורטוגל, RTP, בחרה שלא לשדר את חצי הגמר הראשון של אירוויזיון בשידור חי. חצי הגמר צפוי להיערך ב- 18 במאי. רשת הטלוויזיה מורשת לעשות זאת שכן היא אינה מתמודדת או מצביעה בחצי גמר זה אלא מתמודדת בחצי הגמר השני. על פי חוקי איגוד השידור האירופי, כל רשתות הטלוויזיה יכולות לדחות את שידור חצי הגמר או כלל לא לשדרו במידה והמדינה אינה מתמודדת בו. לא ידוע בשלב זה מתי מתכננים ב- RTP לשדר את חצי הגמר הראשון.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
פורטוגל באירוויזיון 2021

“Love Is On My Side” (בעברית: "אהבה לצידי") הוא שם השיר שיבוצע על ידי הרכב The Black Mamba אשר ייצג את פורטוגל בחצי הגמר השני של אירוויזיון 2021 שיתקיים ב- 20 במאי. השיר נכתב על ידי סולן הלהקה טטנקה (Tatanka). זו הפעם הראשונה אי-פעם שפורטוגל בוחרת לאירוויזיון שיר שמבוצע כולו בשפה האנגלית.

זו תהיה ההשתתפות ה- 52 של פורטוגל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא המקום הראשון בשנת 2017 עם השיר "Amar pelos dois" בביצוע של הזמר סלבדור סובראל (Salvador Sobral).
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!