ממשלת הולנד הודיעה שתחרות אירוויזיון 2021 תתקיים בנוכחות קהל באולם 'אהוי רוטרדם'. בכל מופע יוכלו להיכנס עד 3,500 צופים לאולם לאחר בדיקת קורונה מהירה.
למרות גל התחלואה ששותף את הולנד בשבועות האחרונים, ממשלת הולנד החליטה הערב (יום חמישי) לקיים את תחרות האירוויזיון 2021 כאשר בכל אחד מהמופעים יוכלו להשתתף 3,500 בני אדם כקהל באולם התחרות. הצופים בקהל ידרשו לערוך בדיקת קורונה מהירה בכניסה לאולם.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
איגוד השידור האירופי והפקת האירוויזיון עדיין לא הכריזו על מכירת כרטיסים למופעים. נזכיר שלקראת אירוויזיון 2020 נמכרו כרטיסים אך התחרות בוטלה ולכן כל רוכשי הכרטיסים קיבלו זיכוי מלא. לפי דיווחים בתקשורת ההולנדית, בהולנד מתכננים לפתוח במכירת כרטיסים רק ב- 7 במאי, שבוע וחצי לפני חצי הגמר. נדגיש שמדובר בדיווחים שלא אושרו על ידי הפקת האירוויזיון.

לא ברור האם מכירת הכרטיסים תיפתח לתיירים מכל רחבי אירופה או שרק הולנדים יוכלו לרכוש כרטיס. בכל מקרה, הסיכויים לרכוש כרטיסים הם נמוכים ביותר משום שהביקוש הוא רב וכמות הכרטיסים מועטה ביותר.

נזכיר שנכון לרגע זה 38 משלחות צפויות להגיע לרוטרדם ולהציג את שירם על בימת התחרות בחודש הבא. רק אוסטרליה הודיעה שנציגתה, מונטיין, לא תוכל להגיע לתחרות בשל המגבלות באוסטרליה, ולכן אוסטרליה תציג את שירה בהקלטת גיבוי (Live-On Tape) שהוקלטה מראש. הקלטות גיבוי דומות קיימות עבור כל השירים המתמודדים.
קצב התחלואה בנגיף הקורונה ממשיך לעלות בכל רחבי אירופה ובהולנד בפרט. בימים אלה מתגלים בהולנד מידי יום כ- 9,000 נשאים חדשים כאשר האוכלוסייה המקומית מונה כ- 17 מיליון תושבים בלבד.

חצאי הגמר של אירוויזיון 2021 יתקיימו ב- 18 וב- 20 במאי באולם "אהוי" שברוטרדם. הגמר הגדול, בהשתתפותם של 26 מדינות, יתקיים ב- 22 במאי.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!
    מחפשים צלם בר מצווה? בחרו רק ב- LaVie Photography!