טוסה, נציג שוודיה לאירוויזיון 2021, צפוי לעבור בימים הקרובים ניתוח במיתרי קולו. הזמר ייאלץ לנוח במשך שבועיים, עד לתחילת החזרות ברוטרדם.
הזמר השוודי לאירוויזיון 2021, טוסה (Tusse), הודיע שבועיים לפני תחילת החזרות לתחרות ברוטרדם שהוא עומד לעבור ניתוח במיתרי קולו. בדף האינסטגרם של הזמר כתב: "לאחרונה אני סובל מקצת בעיות בקול ולכן נבדקתי על ידי רופא פנטסטי. בימים הקרובים אבצע ניתוח בו יוכל הרופא לבחון מקרוב יותר את הסיבות לבעיה. לאחר הניתוח אנוח כשבוע ולאחר מכן אמשיך לנוח בביתי".

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
שוודיה באירוויזיון 2021

"Voices" (בעברית: "קולות") הוא שם השיר שיבוצע על ידי הזמר טוסה (Tusse) אשר ייצג את שוודיה בחצי הגמר הראשון של אירוויזיון 2021 שיתקיים ב- 18 במאי, שם יתמודד מול נציגת ישראל – עדן אלנה, על אחד מ- 10 המקומות בגמר. השיר נכתב על ידי היוצרים: ג'וי דב (Joy Deb), לינאה דב (Linnea Deb), ג'ימי ג'וקר טורנפלדט (Jimmy "Joker" Thörnfeldt), אנדרז וורטוב (Anderz Wrethov). השיר כולו מבוצע בשפה האנגלית.

השיר מדורג בימים אלה במקום השישי בטבלאות ההימורים לקראת התחרות.

זו תהיה ההשתתפות ה- 60 של שוודיה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא המקום הראשון בשנים: 1974, 1984, 1991, 1999, 2012 ו- 2015. הזכייה השוודית האחרונה התרחשה בשנת 2015 עם השיר "Heroes" בביצוע של מונס זלמרלוב (Måns Zelmerlöw).הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!