הפקת אירוויזיון 2021 צפוייה לקבל ב– 28 באפריל החלטה לגבי נוכחותו של קהל באולם התחרות. המצב התחלואתי בהולנד לא פשוט והסיכויים אינם גבוהים במיוחד.
קצב התחלואה בנגיף הקורונה ממשיך לעלות בכל רחבי אירופה ובהולנד בפרט. בימים אלה מתגלים בהולנד מידי יום כ- 9,000 נשאים חדשים כאשר האוכלוסייה המקומית מונה כ- 17 מיליון תושבים בלבד. הפקת האירוויזיון עוקבת בקפידה אחרי הנתונים וההנחיות ובודקת את האפשרות האם קהל יוכל להיות נוכח בכל תשעת המופעים של תחרות האירוויזיון בחודש מאי.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
הפקת האירווייון עובדת בהתאם לתכנית האסטרטגיה ההולנדית לפתיחת אירועי הבידור בהולנד וב- 28 באפריל יוחלט בהתאם לתכנית האם קהל יורשה להגיע לאולם 'אהוי רוטרדם' שבו תתקיים התחרות. על פי הנחיות ממשלת הולנד, קהל לא יוכל להיות נוכח באירועים המוניים במידה ומספר המטופלים במחלקות טיפול נמרץ ברחבי הולנד יהיה מעל 900 מטופלים כאשר מספר המטופלים כיום עומד על כ- 850.

סיטסה באקר (Sietse Bakker), מפיק ראשי של אירוויזיון 2021, מסביר: "אנחנו צריכים להיות זהירים מאוד בימים ובשבועות הקרובים. אנחנו חייבים לעקוב אחרי המצב המתפתח במערכת הבריאות משום שנוכל לארח קהל באולם רק בצורה אחראית".

אם המצב יתאפשר, אולם 'אהוי רוטרדם' יפתח ל- 3,500 אורחים בכל מופע. החלטה סופית, כאמור, צפויה להתקבל ב- 28 באפריל.

חצאי הגמר של אירוויזיון 2021 יתקיימו ב- 18 וב- 20 במאי באולם "אהוי" שברוטרדם. הגמר הגדול, בהשתתפותם של 26 מדינות, יתקיים ב- 22 במאי.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!
    מחפשים צלם בר מצווה? בחרו רק ב- LaVie Photography!