ברברה פראבי, נציגת צרפת באירוויזיון 2021, חושפת פרטים חדשים על הופעתה ברוטרדם ומבטיחה הופעה שונה ממה שראינו עד כה.

ברברה פראבי (Barbara Pravi), נציגת צרפת לאירוויזיון 2021, חושפת מידע חדש לגבי הופעתה ברוטרדם. בראיון ל- The Euro Trip podcast סיפרה הזמרת שהופעתה בתחרות תיהיה שונה מהופעתה בקדם אירוויזיון הצרפתי.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
"זה לא יהיה אותו דבר… חשוב לי שיהיה פוקוס על מה שאני אומרת ועל הפנים שלי. כשאני שרה עם כל הגוף שלי, הפנים, העיניים… זה חשוב מאוד שיהיה פוקוס על האנרגיה", מספרת הזמרת.

פראבי נשאלה האם על הבמה יהיו מאפיינים פריזאים, אך הזמרת ענתה: "אני מתנצלת בפני כל האנשים שרוצים לראות את מגדל אייפל (כחלק מההופעה), אבל זה לא יקרה".

עוד הוסיפה הזמרת שהיא לא מתכוונת לבצע חלק מהשיר באנגלית: "לא בגלל שאני לא אוהבת אנגלית, אבל בראייה האמנותית שלי זה שיר צרפתי. אולי בעתיד אתרגם אותו. זה חשוב לי מאוד לשיר בצרפתית, זה לגמריי מאפיין את מי שאני".
צרפת באירוויזיון 2021

"Voilà" (בעברית: "הינה") הוא שם השיר שיבוצע על ידי ברברה פראבי (Barbara Pravi) אשר תייצג את צרפת בגמר הגדול של אירוויזיון 2021 שיתקיים ב- 22 במאי. מילות השיר נכתבו על ידי הזמרת יחד היוצרים איגיט (Igit) ולילי פו (Lili Poe). השיר כולו מבוצע בשפה הצרפתית ועוסק בחשיפתה של הזמרת: "זה מה שאני. זה כל מה שיש לי. זה לא הרבה, אבל זו האמת שלי", אמרה הזמרת. "המסר שלי לכל אחיותי הוא 'אנחנו לא צריכות להתחבא. בואו נהיה מי שאנחנו, בלי להתחבא ובלי לחשוש'".

בימים אלה מדורג השיר במקום השלישי בטבלאות ההימורים לקראת אירוויזיון 2021, ונחשב לאחד השירים הפייבוריטים לזכייה בתחרות.

זו תהיה ההשתתפות ה- 64 של צרפת באירוויזיון אשר השתתפה בכל האירוויזיונים מאז 1956, פרט לשנים 1974 ו- 1982. צרפת זכתה 5 פעמים במקום הראשון, אך הזכייה האחרונה של המדינה הייתה בשנת 1977.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!