בלאס קנטו חושף שזמרי הליווי ייקחו חלק משמעותי בביצוע הספרדי באירוויזיון 2021 שייערך ברוטרדם.

רשת הטלוויזיה הספרדית, RTVE, חשפה פרטים חדשים על הופעתו של בלאס קנטו (Blas Cantó) ברוטרדם. על צילומי הקלטת הגיבוי, למקרה שהמשלחת הספרדית לא תוכל להגיע להולנד, אמר הזמר: "מרווין דיטמן ואני עבדנו על כל מיני רעיונות, שינינו דברים, דמיינו. על בימת הגיבוי שילבנו את אותו הרעיון שביצענו בקדם אירוויזיון, אך התאמנו את עצמנו לחלל והוספנו אלמנטים אחרים להופעה".

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
לגבי ההופעה הצפויה ברוטרדם הוסיף בלאס קנטו: "אנו שמחים שנוכל להגיע לרוטרדם להראות את כל מה שאנחנו מדמיינים בראשנו, את כל מה שיש לנו בפנים. השיר יגיע לידי ביטוי מקסימלי על בימת האירוויזיון".

אלמנט אחד שאליו הסכים הזמר לספר הוא על מקהלה שתלווה אותו. "קולות הליווי עושים עבודה מדהימה. הם נשמעים מדהים. יש רגעים שבהם אני רוצה שיהיו קרובים יותר אליי משום שאנחנו צוות, אך הדבר החשוב ביותר הוא למקם את זמרי הליווי במקום הנכון כדי שהשיר יגדל, ויגיע לרמה גבוהה יותר".
ספרד באירוויזיון 2021

"Voy a quedarme" (בעברית: "אני אשאר") הוא שם השיר שיבוצע על ידי בלאס קנטו (Blas Cantó) אשר ייצג את ספרד בגמר הגדול של אירוויזיון 2021 שיתקיים ב- 22 במאי. הזמר נבחר לייצג את ספרד באירוויזיון 2020 שבוטל, לאחר מכן החליטה רשת הטלוויזיה הספרדית להמשיך את שיתוף הפעולה עם הזמר גם באירוויזיון הקרוב. השיר נכתב על ידי הזמר יחד עם לירוי סנצ'ז (Leroy Sanchez), דניאל אוטרגה "דנגלו" (Daniel Ortega "Dangelo") ודן האמונד (Dan Hammond). השיר כולו מבוצע בשפה הספרדית.

זו תהיה ההשתתפות ה- 60 של ספרד באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא המקום הראשון בשנת 1968 ו- 1969. 
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!