זוכה אירוויזיון 2017, סלבדור סובראל, משתף את דעותיו על השיר של מדינתו לאירוויזיון 2021.

"אני מאוד אוהב את השיר 'Love Is On My Side'", אומר סלבדור סובראל (Salvador Sobral), הזוכה הפורטוגלי בתחרות האירוויזיון לשנת 2017. כשדיבר בראיון ל- Radio Renascensa, סלבדור סובראל שיתף את המחשבות שלו על השיר של פורטוגל לאירווזיון 2021. הזמר אמר שהתחרות היא לא ה"מרחב הטבעי" של הלהקה: "אני מאוד אוהב את המוזיקה, כי אני חבר של האנשים בלהקה. אני חושד, כי אני לא יודע מה הם הולכים לעשות שם באירוויזיון כי זה לא המקום הטבעי שלהם, כמו שזה לא היה המקום הטבעי שלי, אבל זה חמוד." 

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
כשנשאל לגבי תחרות האירוויזיון, אמר: "אני לא יודע, אני לא מבין שום דבר לגבי התחרות. אני אוהב שאנשים שואלים אותי שאלות כאילו אני מומחה. אף פעם לא צפיתי בתחרות, וגם כשהייתי בתחרות לא צפיתי בה. הייתי בחדר ההלבשה ואז עליתי לשיר." 

פורטוגל באירוויזיון 2021

“Love Is On My Side” (בעברית: "אהבה לצידי") הוא שם השיר שיבוצע על ידי הרכב The Black Mamba אשר ייצג את פורטוגל בחצי הגמר השני של אירוויזיון 2021 שיתקיים ב- 20 במאי. השיר נכתב על ידי סולן הלהקה טטנקה (Tatanka). זו הפעם הראשונה אי-פעם שפורטוגל בוחרת לאירוויזיון שיר שמבוצע כולו בשפה האנגלית.

זו תהיה ההשתתפות ה- 52 של פורטוגל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא המקום הראשון בשנת 2017 עם השיר "Amar pelos dois" בביצוע של הזמר סלבדור סובראל (Salvador Sobral).
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

    פרסומת: צלם לחינה? רק LaVie Photogaraphy!