42 ימים לפני הגמר הגדול של תחרות האירוויזיון, החלה בניית הבמה באולם אהוי רוטרדם. החזרות, בנוכחות נציגי המדינות, צפויות להתחיל ב- 8 במאי.
הולנד נמצאת אמנם בשיאו של גל קורונה קשה, אך העובדה הזו אינה מונעת ממארגני התחרות להמשיך במרץ את ההכנות לתחרות האירוויזיון הקרובה. היום, למעשה, החלו סוף סוף בתהליך הבניה של הבמה באולם אהוי רוטרדם. עיצוב הבמה יהיה דומה מאוד לזה שתוכנן בשנה שעברה לפני ביטול התחרות, אך עם כמה שינויים מינוריים. בין השינויים ניתן יהיה לראות את המיקום השונה של הגרין רום, שיעבור להיות ממש בסמוך לבמה היכן שבדרך כלל נמצא הקהל העומד. השנה הוחלט לוותר שהקהל שיהיה נוכח באולם ישב במקומות מסודרים ומסומנים כדי להמנוע את התפשטות המגפה.

בנוסף לבמה, בימים אלה מוקם אוהל מחוץ לאהוי רוטרדם בו כל אורח יצטרך לבצע בדיקת קורונה מהירה טרם כניסתו לאולם. הנחייה זו נכנסה לתוקף גם כן כאמצעי זהירות למניעת הדבקה.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
במקביל לאולם, לבשה העיר רוטרדם דגלים ושלטים עם לוגו התחרות. העיר כולה נושאת שלטים המכוונים את הקהל לאולם אשר בו תיערך התחרות. נזכיר כי מכירת הכרטיסים עדיין לא החלה, אך סביר שהקהל יכיל קהל מקומי בלבד ללא תיירים זרים.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Team ESC 2021 (@teamesc2021)
על פי התכנון, יש להפקה שבועיים בלבד לבנות את הבמה ואת הקונסטרוקציות השונות של התאורה, הגרין רום ומקומות הישבה של הקהל. ב- 28 באפריל תחל ההפקה בחזרות הטכניות, בחזרות ה- Stand In בהם זמרים מקומיים מבצעים את השירים המתמודדים על הבמה, וחזרות של שלב ההצבעה. ב- 8 במאי יעלו הנציגים הראשונים, נציגי ליטא, על בימת התחרות לחזרה ראשונה.

חצאי הגמר של אירוויזיון 2021 יתקיימו ב- 18 וב- 20 במאי באולם "אהוי" שברוטרדם. הגמר הגדול, בהשתתפותם של 26 מדינות, יתקיים ב- 22 במאי.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!