דיג'יי אפרוג'ק והזמרים גלניס גרייס ווולף יופיעו יחדיו בהופעת הביניים במהלך הגמר הגדול של אירוויזיון 2021.
הפקת האירוויזיון חושפת פרטים נוספים על הופעות הביניים במהלך התחרות. אפרוג'ק (Afrojack), גלניס גרייס (Glennis Grace) ווולף (Wulf) יופיעו בהופעת הביניים במהלך הגמר הגדול של אירוויזיון 2021. הם יבצעו יצירה בשם "Music Binds Us" והיא תורכב משני חלקים.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
הופעת הביניים תשלב מוסיקה קלאסית ומוסיקת דאנס. בחלק הראשון, יכיל המופע סרטון שבויים על ידי הבמאי ההולנדי טים אוליהוק (Tim Oliehoek). אפרוג'ק והתזמורת ילוו על ידי הזמרת וולף. בסרטון, מרכז רוטרדם וגשר ארסמוס ייקחו תפקיד חשוב. בהמשך אפרוג'ק וגלניס גרייס יביעו את הביצוע לשיר מוסיקלי בשידור חי על הבמה ברוטרדם.

אפרוג'ק הוא מפיק מוסיקלי ודיג'יי הולנדי שמופיע מאז 2003. לאורך השנים עבד עם גדולי הזמרים והמוסיקאים בעולם: דיוויד גואטה, סנופ דוג, סיה, מרטין גריקס ועוד…

גלניס גרייס ידוע לאוהדי האירוויזיון כזמרת שייצגה את הולנד באירוויזיון 2005 עם השיר "My Impossible Dream". לאורך השנים המשיכה הזמרת להוציא שירים לרדיו ההולנדי. ב- 2018 התמודדה הזמרת בעונה ה- 13 של התכנית האמריקאית "America's Got Talent" שם הגיע לשלב הגמר.

וולף הוא זמר מבטיח שהתמודד בגרסה ההולנדית של התכנית The Voice. מאז השתתפותו בתכנית הוציא מספר שירים מצליחים לרדיו ההולנדי.
גרבן באקר (Gerben Bakker), ראש המופע, אמר: "מוסיקה מקשרת, בעיקר בזמנים מיוחדים כמו אלה. כשפעם דיג'אים טסו בכל העולם כדי להופיע מול קהל, היום המציאות לצערנו שונה. במופע הזה, אנו רוצים לשלוח אנרגיה מרוטרדם לכל אירופה וליצור את הקשר מחדש. לא רק בין הצופים אלא גם בין שני סגונות מוסיקליים: מוסיקת הדאנס ההולנדי והסאונד של תזמורת קלאסית".

עוד הוסיף באקר: "אנו רוצים להציג את הטוב ביותר בהולנד במהלך האירוויזיון. אנו לא רק עושים את זה עם הדיג'יי אפרוג'ק, אלא גם עם זמרים מוכשרים כמו וולף וגלניס גרייס.

חצאי הגמר של אירוויזיון 2021 יתקיימו ב- 18 וב- 20 במאי באולם "אהוי" שברוטרדם. הגמר הגדול, בהשתתפותם של 26 מדינות, יתקיים ב- 22 במאי.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!